Tento web používá k poskytování a vylepšení služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.   Souhlasím

Seznamte se s...

img_3752054
img_2901049

Radomíra ZEZULOVÁ
Oblastní vedoucí

Jak jste se dostala k práci pro Penny Market?
V roce 2003 jsem si přečetla inzerát, kde tenkrát ještě firma Plus hledala vedoucí pro novou prodejnu ve Velkém Meziříčí. Napsala jsem, konkurs jsem vyhrála a tak jsem tady:-)

Čím jste doposud ve společnosti prošla?
V listopadu 2003 jsem jako vedoucí otevřela prodejnu ve Velkém Meziříčí a působila jsem zde tři roky. V roce 2006 jsem zatoužila po změně a odešla jsem do řetězce Tesco na hypermarket. Po necelém roce jsem se vrátila zpět, protože jsem si uvědomila, že mi spíše vyhovuje menší prodejna, kde stačí mít k ruce pár nadšenců a můžete dělat „zázraky“. Dostala jsem prodejnu v Náměšti nad Oslavou, kde jsem byla další tři roky. V té době Penny koupilo Plus a zanedlouho mě oslovil vedoucí prodeje, jestli bych nešla na tři měsíce do Velkého Meziříčí, kde to tenkrát příliš nefungovalo. Vrátila jsem se tedy na svoji původní prodejnu, z třech měsíců byly tři roky, z nefungující prodejny se stala časem vzorová prodejna. Pak přišla nabídka od mojí nadřízené, zda bych neměla zájem o pozici oblastní vedoucí. Úspěšně jsem prošla interním výběrovým řízením a nyní mám na starost místo jedné již 6 prodejen.

Doporučila byste Penny Market jako zaměstnavatele svým známým?
Myslím, že moji známí vědí, že kdyby mě práce v Penny marketu netěšila, nebyla bych tu. Strávila jsem tu nejhezčí roky života, nastoupila jsem ve třiceti, no a brzo mi bude čtyřicet:-)

Největší NEJ PENNY MARKETU?
Já si svoje „Nej Penny“ prožívám denně na svých prodejnách.

img_2901050

Olga CHALAŠOVÁ
Specialista nákupního controllingu

Jak jste se dostala k práci pro Penny Market?
Po ukončení VŠE jsem chtěla uplatnit své zatím pouze teoretické znalosti, získané během studia managementu podnikatelské sféry.

Čím jste doposud ve společnosti prošla?
V roce 2010 jsem byla přijata na pozici Management trainee. V rámci tohoto programu jsem si prošla „kolečko“ firmou, získala ucelený přehled o fungování firmy v jednotlivých odděleních. Začala jsem na personálním oddělení (vozový park, plán dovolených, karty zaměstnanců, evidence úrazů). Následovalo oddělení prodeje (denní fungování na prodejně). Na podzim r.2010 jsem nastoupila do oddělení nákupního controllingu, kde jsem doposud.

Moje role nyní?
Na pozici specialisty nákupního controllingu zajišťuji řadu reportů, monitoring konkurence, analýzy sortimentu, zpracování a vyhodnocení výrobků nebo podklady pro sortimentní komise.

Co jsem se zde naučila?
Působení v Penny Marketu mi umožnilo seznámit se s tím, jak to chodí v řetězci, rozšířila jsem si povědomí o sortimentu na trhu. Díky firemním školením a denní spolupráci s kolegy v kanceláři jsem zlepšila i své PC znalosti a komunikační i organizační dovednosti.

Co Vás na práci v Penny Marketu baví?
Rozmanitá práce v dynamické společnosti.

Doporučila byste Penny Market jako zaměstnavatele?
Z vlastní zkušenosti bych práci v Penny Marketu doporučila absolventům VŠ. Trainee program je skvělá možnost jak získat široký přehled o fungování řetězce, postupně zapadnout do pracovního života a dále se vzdělávat.

Kontakty

img_3963673 800 202 220
Pracovní dny: 8:00-17:00h
img_3963654 info@penny.cz
img_3963642 Počernická 257, Radonice 250 73
Najít prodejnu