Tento web používá k poskytování a vylepšení služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.   Souhlasím

Fér potravina


Zdravá potravina se nově mění na Fér potravinu

K 27. 7. 2017 se sdružení Zdravá potravina rozhodlo změnit svůj název tak, aby lépe vystihl podstatu jejich práce. Ze Zdravé potraviny je nyní Fér potravina.

Logo se mění, avšak idea zůstává stejná.

img_4335181

Penny Market spolupracuje s občanským sdružením Zdravá potravina, nyní Fér potravina již od roku 2015.

Logo Fér potravina Vám pomůže snadno rozpoznat, které výrobky jsou kvalitní a bez náhražek, které jsou pro tělo škodlivé.

FÉR POTRAVINA - hlídá obsah zbytečné chemie

● Kontrolují počet a typ Éček v potravině a tyto éčka pro běžné spotřebitele lidsky vysvětlí a barevně odliší. Více informací najdete zde.
● Výrobky jsou hodnoceny dle kritérií, které byly vytvořeny pod odborným dohledem Ing. Hany Střítecké, Ph.D. na základě podkladů a požadavků samotných spotřebitelů.
● Všechny produkty Penny marketu sdružení pečlivě zkontrolovalo a výrobky s logem jsou vidět na všech letácích Penny a také v jejich aplikaci FÉR POTRAVINA

img_4335795

img_4335183

APLIKACE FÉR POTRAVINA (dříve Nutriatlas)

● Aplikace FÉR POTRAVINA je zdarma ke stažení pro Android a iOS a najdete zde databázi potravin s podrobnými informacemi o jejich složení
● Stačí naskenovat čárový kód jakéhokoliv výrobku a okamžitě se dozvíte vše o jeho složení a původu
● Po načtení EAN kódu se zvětší etiketa a Éčka jsou interaktivní - můžete hned zjistit, co je které zač
● V případě, že Vaše potravina v databázi není, můžete ji jednoduše přidat pomocí ofocení složení a nutriční tabulky přes Váš fotoaparát v mobilním telefonu. Potravina je pak následně ohodnocena a vložena do databáze.
● Aplikace FÉR POTRAVINA byla vyvinuta ve spolupráci s PENNY
● Více informaci najdete na www.ferpotravina.cz

Kontakty

img_3963673 800 202 220
Pracovní dny: 8:00-17:00h
img_3963654 info@penny.cz
img_3963642 Počernická 257, Radonice 250 73
Najít prodejnu