Tento web používá k poskytování a vylepšení služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.   Souhlasím

Kvalita potravin

img_3178372

Přísná kritéria výběru
Naše kontrola kvality začíná mnohem dříve než výrobek vyskladníme na naše prodejny. Ještě před výběrem potravin klademe vysoké požadavky například na naše dodavatele. Požadujeme, aby naši dodavatelé byli certifikováni. Můžete si být naprosto jistí, že všechny naše výrobky vyhovují požadavkům, které jsou v souladu se zákonem o potravinách.

Hygiena a čistota
Rovněž v našich prodejnách dodržujeme vysoké hygienické standardy, především tam, kde se pracuje s nebalenými potravinami, jako je např. ovoce a zelenina nebo pečivo. Tím je zaručena i vyšší bezpečnost pro naše zákazníky.

Externí kontroly
PENNY nechává své vlastní výrobky pravidelně testovat nezávislými renomovanými institucemi a laboratořemi. Pomocí chemicko-fyzikálních a mikrobiologických rozborů zjišťujeme kvalitu našich výrobků. Kvalita je naší značkou!

Penny Market jde v bezpečnosti potravin nad rámec české legislativy

img_3178373

V oblasti potravin je několik mezinárodních standardů, které jsou celosvětově známé a nejsou primárně vytvořeny za účelem marketingu či propagace. Jejich cílem je garantovat zákazníkovi, že zboží je kontrolováno od skladu po konečný prodej a že je tak zachována mimo jiné maximální bezpečnost potravin. Penny Market - jako jediný z řetězců působících v České republice - získal pro svou centrálu, vybrané prodejny a sklady certifikaci ISO 22 000.
ISO 22 000 udává požadavky na všechny kroky a fáze prodeje zboží; podřídit se jí musí vše, a to od primárních surovin po finální výrobek, jeho obal, distribuci či skladování a prodej.

Za nepříliš atraktivním označením certifikace ISO 22 000 se tak skrývá jasný vzkaz zákazníkům: „Bezpečnost potravin nad rámec státních požadavků a legislativy, zdravotní nezávadnost, kvalita i kontrola možných rizikových bodů,“ vypočítává základní fakta ISO 22 000 Zlata Ulrichová, vedoucí oddělení strategického marketingu.

Penny Marketu se zatím podařilo ISO 22 000 získat pro svých 10 deset vybraných prodejen napříč Českou republikou, centrálu a tři centrální sklady.“ Považujeme to za jakýsi pilotní projekt, naše snahy o rozšíření certifikace pro další prodejny Penny budou samozřejmě pokračovat, a to i přes velkou náročnost i úsilí, které je pro získání a udržení certifikace nutno vyvinout“, doplňuje vedoucí oddělení strategického marketingu paní Zlata Ulrichová.

Kontakty

img_3963673 800 202 220
Pracovní dny: 8:00-17:00h
img_3963654 info@penny.cz
img_3963642 Počernická 257, Radonice 250 73
Najít prodejnu