Tento web používá k poskytování a vylepšení služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.   Souhlasím

Penny Market s.r.o. přechází na nový systém WWS

Vážení obchodní partneři,

Penny Market, s.r.o. přechází na nový ERP REWE systém, který nově používá standardní mezinárodní komunikační protokol EDI D96A. Tento formát je rozdílný od formátu používaného před migrací na nový ERP systém. Technickou a organizační podporu pro implementaci tohoto nového formátu a související změnu nastavení GLN kódů pro PENNY Market s.r.o. zajišťuje EDITEL CZ s.r.o. (kontakt: Helpdesk email Helpdesk@editel.cz , tel.: 261 009 055).

Podrobné instrukce pro realizaci technických změn souvisejících s přechodem na EDI D96A standard najdete zde a nová GLN najdete zde.

V zájmu zajištění plynulého přechodu na nový mezinárodní komunikační protokol EDI D96A a realizaci našich objednávek si vás dovolujeme požádat o zajištění změny komunikačního protokolu a nastavení nových GLN kódů pro jednotlivé centrální sklady dle instrukcí a termínů uvedených zde.

V případě jakýchkoli dotazů se prosím obracejte na našeho partnera EDITEL CZ s.r.o. (kontakt: Helpdesk email Helpdesk@editel.cz , tel.: 261 009 055) Pozn.: EDITEL CZ s.r.o. Vám uvedenou informaci zaslal dne 26.3.2018

English:

Dear business partners,

Penny Market, s.r.o. is currently switching to new ERP REWE system that uses standard international protocol EDI D96A. This new protocol is different from the previous one. This change will requite a small change in the proces – for details, see below. Technical and organizational support of the implemetation is done by EDITEL CZ. s. r. o. (Helpdesk email: Helpdesk@editel.cz , tel.: +420 261 009 055).

Detailed instructions for the technical changes to new protocol EDI 96A can be found here and new GLN codes here.

For seamless transition between the systems and proper acceptance of our orders, please conduct required changes according to the instructions and set new GLN codes for the warehouses – for more details, please see this document. If you have any questions or problems, please contact our partner EDITEL (Helpdesk email: Helpdesk@editel.cz , tel.: +420 261 009 055). Note: The same information with instruction was sent to you by EDITEL on 26. 3. 2018.

Pro dodavatele

img_2908391

Oznámení dodavatelům o přistoupení k Supply Chain Initiative (SCI)

  • Společnost Penny Market s.r.o. je registrována k Supply Chain Initiative (SCI). Více informací naleznete na www.supplychaininitiative.eu. Svým dobrovolným přistoupením k této iniciativě naše společnost vyjádřila svoji vůli dodržovat zde definované Zásady správné praxe. Dále je společnost Penny Market s.r.o. signatářem české platformy SCI, tj. Iniciativy pro férový obchod, o jejíž činnosti se dozvíte více na www.ipfo.cz.
Dokumenty
  • Dotazník pro zahájení přijímání EDI objednávek od Penny Market CZ naleznete zde.
  • Akceptační protokol ORDERS naleznete zde.
  • Mercareon - rezervace vykládkových oken na skladech - informace zde.


Adresy a GLN (ILN) kódy
  • Adresy a GLN (ILN) kódy centrálních skladů (Penny Market CZ) naleznete zde.
  • Adresy a GLN (ILN) kódy prodejen (Penny Market CZ) naleznete zde.

Hlavní GLN (Penny Market CZ) je 8592784000007.

Kontakty

img_3963673 800 202 220
Pracovní dny: 8:00-17:00h
img_3963654 info@penny.cz
img_3963642 Počernická 257, Radonice 250 73
Najít prodejnu