Tento web používá k poskytování a vylepšení služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.   Souhlasím  

Ostatní služby

img_3896743

Lottery Inside, neboli loterii na pokladnách spustila Sazka v těchto dnech na stovkách pokladen
Penny Marketu. Lottery Inside fungující ve většině evropských států zajistí výrazné zvýšení počtu
prodejních míst Sazky. Sázející mohou na pokladnách vsadit číselné loterie Sportka,
Šťastných 10 a Euromiliony. V praxi stačí si před pokladnami vybrat příslušnou hrací kartu,
pokladní pak sejme její čárový kód a systém vygeneruje náhodný tip ve vybrané cenové úrovni.
Více informací ZDE.

Možnosti platby kartou

Penny Market s.r.o., jako první diskontní řetězec na českém trhu, nabízí již od roku 2004 svým zákazníkům možnost platby kartou ve všech svých prodejnách. Jelikož Vy, naši zákazníci, využíváte platbu kartou s oblibou, rozšířili jsme pro Vás možnosti využití platební karty a to v podobě služeb Cash Back - výběr hotovosti a Contactless - bezkontaktní platby.

img_3896741

Výběr hotovosti = Cash back

Tato služba umožňuje vyplatit držiteli karty hotovost současně s nákupem. Nemusí tak hledat bankomat. Jednoduše si peníze vyberete na pokladně v PENNY. K využití služby stačí nakoupit nad 300 Kč a můžete si vybrat až 1 500 Kč.

img_3896744

Bezkontaktní platba = Contact less

Při nákupu do 500 Kčnení nutné u platebního terminálu zadávat PIN kód Vaší platební karty.
Postup: Zákazník přiloží platební kartu k terminálu, ozve se pípnutí a na displeji se zobrazí informace o provedené platbě.

Při nákupu nad 500 Kčje nutné zadat PIN kód Vaší platební karty, není ale nutné vkládat platební kartu do platebního terminálu. Postup: Po zadání částky našim prodavačem se na platebním terminálu rozsvítí světelné znamení, následně zákazník přiloží kartu k terminálu, ozve se pípnutí a zákazník je vyzván k zadání PIN kódu, následně se na deispleji zobrazí informace o provedené platbě.

U služby Contact less musí mít zákazník tuto funkci karty nastavenou přes příslušnou bankovní instituci, která kartu vydala.

Více informací o bezkontaktní platbě naleznete zde.

Platba Euro

img_3896742

Naše prodejny přijímají platbu v Euro. Podmínkou je platba papírovými bankovkami do hodnoty nákupu 200 EUR. Rozdíl mezi hodnotou nákupu a hodnotou ceniny je vyplácen v korunách. V současné době je možné na prodejnách platit pouze bankovkami v hodnotě 5, 10, 20 a 50 EUR.

AXA CLUB

Penny Market s.r.o. je stálým partnerem AXA CLUBU, věrnostního programu AXA penzijního fondu. Při platbě AXA kartou v prodejnách PENNY tak mohou členové AXA Clubu získat speciální bonus ve výši 4% na svůj účet penzijního připojištění při každém nákupu nad 500 kč.

Více informací o platební kartě AXA CLUBU naleznete zde.

Kontakty

img_3963673 800 202 220
Po-Pá, 8:00-16:30h
img_3963654 info@penny.cz
img_3963642 Počernická 257, Radonice 250 73

Nákupní seznam

V seznamu nejsou žádné položky.

Zobrazit kompletní seznam
Najít prodejnu