Tento web používá k poskytování a vylepšení služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.   Souhlasím

PENNY hra

img_4615096PENNY hra je zpět a s ní i spousta zajímavých cen! Vyhrávat v naší mobilní hře můžete každý den. Tak se zapojte a zkuste své štěstí!

img_4615098

Hrajte každý den

Hrát PENNY hru je snadné! Stačí si otevřít v mobilním telefonu stránku www.pennyhra.cz, zaregistrovat se a přetáhnout zboží z vozíku na pokladní pás. Pokud se vám na pásu objeví 3 stejné výrobky, okamžitě vyhráváte 1 ks příslušného produktu. V takovém případě obdržíte během 24 hodin výherní SMS na telefonní číslo, které jste uvedli při registraci. Hrát můžete denně, ale v rámci každého dne jen jednou. Více informací se dozvíte v pravidlech.

O co se hraje?

img_4615097

Často kladené otázky

Funguje hra na všech telefonech/tabletech? Můžu hrát na webu? Proč nemůžu hrát na starém modelu telefonu?
Teoreticky je možné, že na starších telefonech a tabletech hra nemusí fungovat, ale úspěšně jsme ji testovali na většině novějších zařízení. Pro správnou funkčnost doporučujeme aktualizovat jak operační systém, tak i internetový prohlížeč.

Proč musím uvádět své telefonní číslo?
Vyhraje-li soutěžící některý z produktů nebo nákupní poukázky, bude mu na uvedené telefonní číslo zaslána výherní SMS, v případě výhry poukázek bude ze strany pořadatele vyžadováno uvedení jména a korespondenční adresy pro zaslání poukázek poštou.

Mohu se zúčastnit soutěže, mám-li doručovací adresu v zahraničí?
Ne, soutěže se může zúčastnit pouze soutěžící s doručovací adresou na území České republiky.

Co mohu vyhrát?
Soutěžící může vyhrát některý z vybraných produktů, vstupenky na koncert Leoše Mareše nebo poukázky na nákup v hodnotě až 10 000 Kč. Všechny výhry naleznete na na této stránce nebo v pravidlech.

Je účast v soutěži limitována věkem?
Soutěže se může zúčastnit každý, kdo dovršil 18 let. Fyzické osoby mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze se souhlasem svého zákonného zástupce, který jsou povinny na žádost pořadateli doložit. Soutěžící mladší 18 let však za žádných okolností nemají nárok na věcnou výhru v podobě alkoholických nápojů.

Můžu vyhrát vícekrát za den?
To možné není. Hrát, a tedy i vyhrát, lze pouze jednou za den. Soutěžící má však šanci vyhrát v každém ze soutěžních dní.

Vyhrál jsem, ale nepřišla mi výherní SMS. V čem je problém?
Pokud soutěžící uvedl správně své telefonní číslo, výherní SMS by mu měla přijít v průběhu následujících 24 hodin od jeho výhry, nemusí to tedy být okamžitě. Pokud by vám výherní SMS do 24 hodin nepřišla, překontrolujte si, že jste zadali správné telefonní číslo, a to následujícím způsobem. Ve volbě „Menu“ v levém horním rohu obrazovky vašeho mobilu po rozkliknutí vidíte, s jakým telefonním číslem hrajete. Pokud je zadané správně a SMS jste neobdrželi, zavolejte na naši bezplatnou infolinku 800 202 220 a operátorovi sdělte své zaregistrované telefonní číslo a datum své hry.

Stránka hlásí chybu nebo se nenačítá, co mám dělat?
Pokud se stránka nenačítá, zkuste ji aktualizovat. Také si ověřte, že máte nejnovější verzi internetového prohlížeče a zobrazení pro mobil, nikoliv pro desktop. Pokud ani to nepomáhá, ověřte si, že nemáte zapnutý anonymní režim / soukromé prohlížení.

Zmáčkl jsem tlačítko „vyzvednout výhru“ už doma, co mám dělat?
Pro vyzvednutí výhry je třeba postupovat podle informací ve výherní SMS, respektive v odkazu z výherní SMS. Po zmáčknutí tlačítka „vyzvednout výhru“ má soutěžící 10 minut na uplatnění 100% slevy na vyhraný produkt u pokladny, pak výhra bohužel propadá. Pokud jste nestihli výhru uplatnit během časového limitu, zkuste štěstí v PENNY HŘE i v následujících dnech a v případě výhry postupujte podle instrukcí.

Kolik mě bude stát SMS o výhře?
Přijetí výherní SMS není pro výherce nijak zpoplatněno.

Proč musím mít internet v mobilu, abych mohl tuto hru hrát?
V případě výhry obdrží soutěžící výherní SMS s hypertextovým odkazem na internetovou stránku s dalšími informacemi ohledně vyzvednutí výhry a s EAN kódem vyhraného produktu, k jehož aktivaci je nezbytné připojení k internetu. Je rovněž zapotřebí myslet na to, že v prodejnách PENNY není wi-fi, pro uplatnění výhry tak bude soutěžící potřebovat mobilní data.

Kolik mě bude stát připojení k internetu?
Použití internetu pro účast ve hře či aktivace EAN kódu vyhraného produktu nejsou zpoplatněny žádnou speciální sazbou. Platí tak standardní podmínky pro připojení k internetu, které máte sjednané ve smlouvě se svým operátorem.

Mohu mít více soutěžních účtů?
Ne, každý soutěžící je oprávněn registrovat se pouze pod jedním telefonním číslem.

Co když vyhraji nákupní poukázky, kde si je mohu vyzvednout?
Výherce nákupních poukázek obdrží výherní SMS s hypertextovým odkazem a po kliknutí na tento odkaz bude vyzván k zadání své korespondenční adresy. Na tuto adresu mu budou do 14 dní poukázky zaslány. Pokud si výherce nepřevezme zaslanou výhru na jím sdělené adrese, jeho nárok na vyhrané poukázky zaniká.

Když vyhraji poukázku v hodnotě 10 000 Kč, musím ji utratit najednou?
Ne, tak to není. Výhry ve vyšších hodnotách se skládají z poukázek v nižších hodnotách – například vyhrajete-li nákupní poukázku v hodnotě 10 000 Kč, obdržíte od nás 20 ks poukázek na nákup v hodnotě 500 Kč. Platnost poukázek je do 31. 12. 2018, takže budete mít dost času je uplatnit.

Když vyhraji vstupenky na koncert Leoše Mareše, kde si je mohu vyzvednout?
Výherce vstupenek obdrží výherní SMS s hypertextovým odkazem a po kliknutí na tento odkaz bude vyzván k zadání své e-mailové adresy. Na tuto adresu mu bude do 48 hodin zaslán e-mail s podrobnými instrukcemi. Pozor, e-mailovou adresu je potřeba vyplnit do 3 dnů od doručení výherní SMS. Po vypršení časového limitu nárok na výhru zaniká.

Pokud nemám zájem o vyhraný produkt, mohu místo něj v prodejně PENNY získat jiný produkt, případně hotovost ve výši odpovídající aktuální prodejní ceně výrobku?
Ne, výhru nelze vyplatit ani vyměnit za jinou výhru.

Co když jsem po zmáčknutí aktivačního tlačítka výherního produktu zjistil, že prodejna daný produkt nemá na skladě?
Každý výherce je povinen si před zmáčknutím aktivačního tlačítka ověřit, že je v době vyzvednutí výhry daný produkt v prodejně dostupný. Pokud soutěžící stiskl aktivační tlačítko a výhru není možné z důvodu její aktuální nedostupnosti vydat, tato bohužel po uplynutí 10 minut propadá.

Co mám dělat, pokud vyhraný produkt není v prodejně?
Požádejte prosím nejdříve zaměstnance prodejny o informaci, zda nemají produkt ještě v zásobě ve skladu prodejny. Pokud ani tam produkt nemají, zboží je tedy v prodejně vyprodáno, zaměstnanec prodejny vás bude informovat, kdy bude produkt dostupný a kdy bude možné vaši výhru vyzvednout.

Kdy vyprší platnost mé výherní SMS (respektive výherního linku, který je v SMS obsažený)?
Platnost linku ve výherní SMS je 4 dny – přesné datum naleznete po rozkliknutí. Je třeba myslet na to, že délka platnosti bude 4 dny bez jakýchkoli výjimek (nebudou zohledněny případy jako státní svátek, rekonstrukce prodejny atd.). Nikdy tedy nedojde k jejímu prodloužení.

Vyhrál jsem produkty 2 dny za sebou. Můžu obě výhry uplatnit během jedné návštěvy prodejny PENNY?
Ano, můžete, opět ale platí, že je potřeba mít vyhrané produkty v košíku a výherní tlačítko zmáčknout až u pokladny, aby byl dostatek času na uplatnění výher v 10minutovém časovém limitu. Pozor si ale dejte v případě, že uplatňujete dvě stejné výhry při jednom nákupu. Zde je potřeba výhry rozdělit do dvou nákupů.

Vyhrál jsem cenu, ale do prodejny se nechystám. Můžu SMS přeposlat někomu jinému?
To bohužel nejde, cenu si musí vyzvednout výherce přímo s originální SMS. Při přeposílání na jiné telefonní číslo výherní link nefunguje.

Omylem jsem smazal výherní SMS.
Zavolejte na naši bezplatnou infolinku 800 202 220 a operátorovi sdělte své zaregistrované telefonní číslo a datum své hry.Hrát o ceny v rámci mobilní hry PENNY HRA je možné v období od 5.4. do 9.5. 2018. Soutěžící může jednou denně hrát o výhru v podobě yboží na prodejně, poukázky na nákup v prodjnách Penny Market nebo lístků na koncert Leoše Mareše (do 20.4. 2018). Poukázky obdrží výherci obdrží poštovní yásilkou na jimi uvedenou adresu. K lístkům na koncert výherci obdrží informace prostřednictvím jimu uvedeného e-mailu. Hra vyžaduje chztrý telefon s internetovým připojením. Výherní SMS  se doručuje pouze na čísla s českou předvolbou. Více informací a pravidla naleznete ZDE.


Kontakty

img_3963673 800 202 220
Pracovní dny: 8:00-17:00h
img_3963654 info@penny.cz
img_3963642 Počernická 257, Radonice 250 73
Najít prodejnu