NAKUPUJTE HEZKY ČESKY
NAKUPUJTE HEZKY ČESKY

Novinky a soutěže

Aktuality ke COVID-19

Vážení zákazníci, 

Na odkazu www.penny.cz/stranka/koronavirus najdete aktuální informace k současné situaci, našim krokům, naše doporučení bezpečného nakupování a v neposlední řadě také často kladené otázky.

#celeceskodrzispolu


Aktuálně modernizované prodejny

Prodejny níže budou kvůli modernizaci uzavřeny 17. 4. v 18:00 a otevřeny budou opět 22. 4. v 7:00.


Nové Město n. Metují T. G. Masaryka 2002

Šumperk Temenická

Stod Jiráskova


                                   

Omlouváme se za komplikace způsobené modernizací. 


!!! PODVODNÉ SOUTĚŽE !!!

Rádi bychom upozornili zákazníky na podvodné soutěže, které se v posledních dnech šíří internetem (Facebook a WhatsApp) i pomocí SMS v podobě podvodných stránek nabízejících výhru z "našeho slosování", mobilní telefony nebo další podezřelé výhry.

Nově se objevil také případ, kdy bylo zákazníkovi voláno z neznámého čísla a bylo mu tvrzeno, že vyhrál 100 000 Kč v naší "soutěži" bez dalších detailů.

Žádná takové soutěže neprobíhají, všechny naše soutěže probíhají pouze prostřednictvím našich oficiálních kanálů - tady na Facebooku, na webových stránkách penny.cz, na našem Instagramu, případně oficiálním e-mailem, v letáku či na prodejně. Důrazně doporučujeme na tyto podvodné zprávy nereagovat a žádné údaje nevyplňovat ani na zprávy nereagovat. Podvodné soutěže poznáte například podle neoficiální url webové stránky či starého loga PENNY.

Ukázky aktuálně rozesílaných podvodných zpráv:

SOUTĚŽ: VYHRAJTE iPHONE SE 2020!

Nakupte produkty níže a vyhrajte iPhone SE 2020. Soutěž platí od 18. 3. do 24. 3. 2021. Celá pravidla na www.mujsvet-pg.cz/Penny