• home
  • Zažijte sílu energie s našimi energy drinky FIRE-BIRD

Zažijte sílu energie s našimi energy drinky FIRE-BIRD

Už od roku 2011 slavíme každoročně 15. srpna jako Mezinárodní den energetických nápojů. Ačkoliv jejich historie se začala psát už v 80. letech minulého století, u nás jejich popularita roste zejména v posledních letech. Zažijte sílu energie i Vy a vyzkoušejte energy drink FIRE-BIRD, který zakoupíte exkluzivně v PENNY a jehož tváří se stal nejlepší český zápasník MMA s uzbeckými kořeny Makhmud Muradov.


„Rozhodl jsem se spojit s takovou cool značkou jako je FIRE-BIRD, kterou mají rádi zejména mladí. Start the fire!“ říká Makhmud Muradov, nejúspěšnější český MMA zápasník s uzbeckými kořeny.Vychutnejte si energetický nápoj FIRE-BIRD a držte Machovi palce při jeho dalších zápasech.  

Příchutě, které si v PENNY můžete zakoupit

FIRE-BIRD je nabitý energií a obohacený o vitamíny. Vychutnat si ho můžete v malém balení 0,33 l na cesty nebo ve velkém půl litrovém balení.


Dlouhodobá strategie PENNY

Jelikož jedním z našich pilířu dlouhodobé strategie je udržitelnost a odpovědné chování k naší planetě, bude energetický nápoj FIRE-BIRD nabízen výhradně v plně recyklovatelných ekologických obalech a multi-packy nebudou baleny do igelitu. Díky tomu ušetříme desítky tun plastu ročně.


Energetický nápoj FIRE-BIRD obsahuje vysoké množství kofeinu - není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy.