1. home
  2. Novinky a soutěže

Upozornění pro zákazníky

Z důvodu preventivní ochrany spotřebitele je stahován z oběhu výrobek Bylinný Heřmánkový čaj 30g prodávaný pod značkou PENNY u něhož byl po interní kontrole zjištěn nadlimit pesticidu chlorpyrifosu. Nález se týká šarže LOT: 22/143N s datem minimální spotřeby 05/2024.

Produkty, které zákazníci zakoupili, mohou nyní vrátit i bez účtenky.

V případě dotazů, prosím, kontaktujte infolinku PENNY na telefonu: 800 202 220, nebo e-mailem na info@penny.cz.


Dodavatel Dietrich Borggreve Zwieback und Biscuit Factory KG z důvodu preventivní ochrany spotřebitele stahuje z oběhu výrobek Choco'la Nut Stars 600G z lískových oříšků, u něhož je na zadní straně etikety nesprávně uvedeno „sušenky s kokosem“. U tohoto konkrétního typu výrobku není v rámci alergenů uvedena sója. Pro lidi citlivé na sóju může tento produkt představovat potenciální zdravotní riziko, proto doporučujeme, aby tento výrobek nekonzumovali. Pro ty, kteří na sóju citliví nejsou, produkt nepředstavuje žádné zdravotní riziko.


Z preventivních důvodů se stažení týká všech šarží a všech dat spotřeby. Stahovaný produkt je možné identifikovat podle kódu EAN číslo: 4337256116633 a přední etikety Choco'la Nut Stars 600G.


Produkty, které zákazníci zakoupili, mohou nyní vrátit i bez účtenky.


V případě dotazů, prosím, kontaktujte infolinku PENNY na telefonu: 800 202 220, nebo e-mailem na info@penny.cz.


Stahování se týká pouze výše uvedeného výrobku. Ostatní produkty prodávané v prodejnách PENNY nejsou tímto opatřením dotčeny.


Dodavatel Dietrich Borggreve Zwieback und Biscuit Factory KG této situace lituje a zákazníkům se omlouvá za vzniklé nepříjemnosti.

Nechodí vám PENNY letáky do schránky?

Vážení zákazníci, 

pokud vám nechodí PENNY letáky do schránky, napište nám přes kontaktní formulář. My rychle zajistíme nápravu a už vám žádné výhodné nabídky PENNY neuniknou. 

!!! PODVODNÉ SOUTĚŽE !!!

Rádi bychom upozornili zákazníky na podvodné soutěže, které se v posledních dnech šíří internetem (Facebook a WhatsApp) i pomocí SMS v podobě podvodných stránek nabízejících výhru z "našeho slosování", mobilní telefony nebo další podezřelé výhry.

Nově se objevil také případ, kdy bylo zákazníkovi voláno z neznámého čísla a bylo mu tvrzeno, že vyhrál 100 000 Kč v naší "soutěži" bez dalších detailů.

Žádná takové soutěže neprobíhají, všechny naše soutěže probíhají pouze prostřednictvím našich oficiálních kanálů - tady na Facebooku, na webových stránkách penny.cz, na našem Instagramu, případně oficiálním e-mailem, v letáku či na prodejně. Důrazně doporučujeme na tyto podvodné zprávy nereagovat a žádné údaje nevyplňovat ani na zprávy nereagovat. Podvodné soutěže poznáte například podle neoficiální url webové stránky či starého loga PENNY.

Ukázky aktuálně rozesílaných podvodných zpráv: