Od 26. srpna dvojnásobná šance na výhru! 


Od 26. srpna můžete v naší PENNY hře točit 2x každý den a v prémiové verzi dokonce až 4x denně! 

A pozor, soutěžit o skvělé ceny můžete už jen do 1. září, tak neváhejte a běžte na www.pennyhra.cz.  

VYHRÁVEJTE HEZKY ČESKY S PENNY HROU!

Oblíbená soutěž PENNY hra je zpět a Vy máte opět možnost vyhrát super ceny. PENNY hra je velice jednoduchá a zapojit se do ní může každý, kdo vlastní chytrý telefon. Soutěžíme o produkty a věcné ceny z našeho sortimentu, přes 400 000 Kč v dárkových kartách a hlavní cenu – 10× elektrokolo. Tak zkuste své štěstí! 


Hrát můžete z chytrého telefonu na webu www.pennyhra.cz 2× denně. Pokud v úvodu hry zadáte číslo své PENNY karty, zdarma aktivujete Prémiovou hru, ve které můžete hrát až 4× denně. Prémiová hra navíc obsahuje více cen. Nemáte digitální PENNY kartu? Založte si ji zde.


Jak hrát PENNY hru?

Jaké ceny můžete v PENNY hře vyhrát?

PENNY hra je nabitá výhrami. V Základní hře bez digitální PENNY karty můžete získat zboží ze sortimentu PENNY nebo dárkové karty v hodnotě 100 Kč či 500 Kč. 


Zaregistrujete-li se navíc prostřednictvím své digitální PENNY karty, může hrát Prémiovou hru, kde lze navíc hrát o trekingová nebo městská elektrokola nebo o dárkové karty v hodnotě 10 000 Kč. 


Dárkové karty, věcné výhry a elektrokola obdrží výherci na jimi uvedenou adresu do 14 dnů. Více informací a pravidla soutěže naleznete zde.


Mezi cenami najdete například:


  • Nafukovací člun
  • Kuchařský nůž VIVESS
  • Puzzle pro děti
  • Pomocníky do domácnosti
  • Předplacenou kartu GO neomezené volání. 


Všechny výhry si můžete prohlédnout na www.pennyhra.cz.

Jak vyzvednout výhru?

Vyhraný produkt si vyzvedněte v regálu libovolné prodejny PENNY, přidejte ji ke svému nákupu a až budete na řadě u pokladny, otevřete odkaz z výherní SMS. Kliknutím na tlačítko „VYZVEDNOUT TEĎ“ zobrazíte čárový kód, který ukážete obsluze pokladny. Naskenováním kódu získáváte 100 % slevu na vyhraný produkt.Pozor: Svoji výhru musíte vyzvednout nejpozději do 4 dnů od obdržení SMS. Platnost kódu po stisknutí tlačítka „VYZVEDNOUT TEĎ“ je 10 minut, stiskněte ho proto až u pokladny.


Když vyhrajete některou z věcných cen nebo dárkovou kartu v jakékoli hodnotě, pošleme Vám SMS. V té je odkaz na formulář, do něhož vyplníte své kontaktní údaje pro zaslání výhry. Doručení výhry proběhne do 14 dnů.

Zkuste své štěstí každý den v naší PENNY hře!

Hrát o ceny v rámci mobilní hry PENNY HRA je možné v období od 29. 7. do 1. 9. 2021, a to prostřednictvím www.pennyhra.cz. Vyzvednutí výher v podobě zboží vyhraného dne 1. 9. 2021 lze provést v prodejnách PENNY do 5. 9. 2021. Soutěžící souhlasí se zpracováním osobních údajů.