1. home
  2. Pomáháme hezky česky
  3. UKLIĎME ČESKO

Záleží nám na prostředí, ve kterém žijeme společně s lidmi v okolí našich prodejen, ale nejen tam. Proto už od roku 2019 podporujeme iniciativu UKLIĎME ČESKO. A to nejen finančně, ale do akce se současně zapojují pravidelně i naši zaměstnanci.


Máme více než 400 prodejen po celé zemi, a takřka 7 000 zaměstnanců. Jsme rádi, že mnozí z nich v rámci této akce sami přiloží ruku k dílu, abychom společně žili v příjemném a čistším prostředí. Chceme být všude, kde působíme, kde se setkáváme s našimi zákazníky, dobrým sousedem, proto jsme společně například v roce 2022 v okolí našich prodejen v Praze a Ostravě uklidili více než 1 tunu odpadků a naši zaměstnanci se do úklidů zapojují ve svém volnu samostatně po celé zemi.


Do největší dobrovolnické akce na světě se jen na podzim roku 2021 zapojilo 8,5 miliónu dobrovolníků ve 191 zemích světa. Celosvětový úklidový den (World Cleanup day) je globální celosvětová akce, během níž dobrovolníci po celé zeměkouli uklízí nepořádek z lesů, řek, pláží i ulic měst. Česká republika je již tradičně součástí této největší dobrovolnické události na světě.