1. home
  2. VIVESS nože

VIVESS nože

Vážení zákazníci, děkujeme za váš velký zájem o nože VIVESS. Vzhledem k současným omezením v dodávkách není možné naskladnit další zásoby nožů. Velmi nás to tedy mrzí, ale věrnostní akci musíme ukončit dříve – výdej bodů skončí 3. 6. a uplatnit nasbírané kartičky můžete do 17. 6. nebo do vyprodání a vydání zásob na jednotlivých prodejnách. Děkujeme za pochopení.

Pěkně zostra - nože VIVESS se slevou až 70 %

Kvalitní nůž je nejlepším přítelem každého kuchaře. Vy si teď můžete pořídit právě takové. Sbírejte body za nákupy a získejte špičkové nože VIVESS s výraznou slevou. Díky kvalitní německé oceli s vysokým obsahem uhlíku vynikají pro svou maximální tvrdost a dlouhotrvající ostrost.  Jejich ergonomicky tvarované rukojeti skvěle padnou do ruky a vy už je nikdy nebudete chtít vyměnit. Vyberte si z celé řady nožů a praktického příslušenství jako je ocílka, všestranné nůžky nebo elegantní bambusový stojan, kam se celá sada krásně vejde.


Slevy na nože můžete získat od 23. 4. do 8. 7. 2020, nože lze vyzvednout do 22. 7. 2020, nebo do vydání zásob.

Za každých 200 Kč nákupu v PENNY získáte jeden bod. Body nalepte do vyznačených polí na sběratelskou kartičku, kterou dostanete ve svém PENNY. Nebo si ji můžete stáhnout i zde pomocí kliknutí na tlačítko níže. Pokud máte Penny kartu, stačí vám k získání slevy 5 bodů, pokud ne, pro získání slevy potřebujete nasbírat bodů 10. Až nasbíráte daný počet bodů, vezměte si ze stojanu v obchodě nůž podle vlastního výběru. Na pokladně pak odevzdejte vyplněnou kartičku a za příslušný doplatek je nůž váš.

Krájejte jako nikdy předtím!

Kuchařský nůž

Ideální ke krájení masa a zeleniny. Délka čepele cca 20 cm.

Univerzální nůž

Skvělý pro loupání a krájení zeleniny. Délka čepele cca 12,5 cm.

Santoku nůž

Profesionální nůž pro řezání masa a jeho krájení na kostky, sekání a vykosťování. Délka čepele cca 18 cm.

Nůžky pro domácnost

Praktický nástroj, který se neztratí doma ani v kanceláři. Délka cca 20 cm.

Nůž na krájení masa

Vhodný i pro krájení zeleniny. Délka čepele cca 20 cm. 

Nůž na krájení chleba

Hrubé drážky umožňují přesný, čistý řez bez zbytečného drobení a mačkání pečiva. Délka čepele cca 20 cm.

Ocílka

Vhodná pro všechny nože s rovným výbrusem. Brusná část: uhlíková ocel. Délka cca 34 cm.

Bambusový blok na nože

Pro bezpečné uspořádání a uložení nožů různých délek. Vložku lze rychle a snadno vyjmout a vyčistit. Protiskluzové patky na spodní straně. Rozměry cca 20 x 10 x 26 cm.

Inspirace z časopisu S PENNY u stolu

Pravidla věrnostní akce najdete zde.


Získejte vlastní sadu nožů VIVESS. Začněte #peknezostra sbírat body za nákup ještě dnes.


Sleva je poskytována za body za nákupy v prodejnách Penny Market. Body za své nákupy můžete získat od 23. 4. 2020 do 8. 7. 2020. Získané body lze uplatnit od 23. 4. 2020 do 22. 7. 2020. Akce platí do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách Penny Market.