1. home
  2. BĚHEJ LESY

Dlouhodobě podporujeme sport

Hýbeme se hezky česky už pěkných pár let. Podporujeme sport ve městech i na venkově. A nyní se posouváme i do lesa.

PENNY je hrdým partnerem Běhej lesy. Přijďte si zaběhat na nejkrásnější místa v Česku. Podpořte aktivní seniory v charitativním PENNY běhu, fanděte budoucím závodníkům v dětských bězích nebo si vychutnejte poctivé jídlo a pití za vždy nízké - PENNY ceny.Pohybem prospíváte nejen sobě, ale i druhým

Připojte se k nám v podpoře zdravého pohybu a solidárnosti! Spojením sil s Běhej lesy pro letošní ročník, představujeme charitativní PENNY běh, jehož celý výtěžek ze startovného, které činí 350 Kč na osobu, půjde na podporu sdružení Život 90. 


PENNY běh je vymyšlen tak, aby jej mohl absolvovat skutečně každý. Nenáročnou bezbariérovou trasu lze zvládnout třeba i s kočárkem nebo ji absolvovat pomalejším tempem.


Na každém závodě zajistíme pro občerstvovací stanice, umístěné přímo v lesních stezkách, ovoce a energetické tyčinky. Navíc si budete moci pochutnat na kvalitním obědě v našem cateringovém stanu, kde máme pro držitele PENNY karty připravenou spoustu výhod.Sdružení Život 90

Život 90 poskytuje all-inclusive péči a asistenci našim seniorním občanům, včetně provozování komunitního centra a nabídky širokého spektra sociálních a poradenských programů. Běhej lesy se rozběhne již 20. dubna na Karlštejně a pokračuje až do zářijového finále v Lednici. Prvního PENNY běhu na Karlštejně se účastní i dvě dámy, které jsou klientkami Života 90. "Provětráme se v přírodě, a ještě pomůžeme dobré věci, takže na Karlštejn ráda přijedu," uvedla za všechny Hana Gerlická, která v komunitním centru Život 90 navštěvuje cvičení jógy. 
Termíny závodů 2024

Běhej lesy 2024
Běhej lesy Karlštejn20. 4. 2024
Běhej lesy Brdy18. 5. 2024
Běhej lesy Železná Ruda1. 6. 2024
Běhej lesy Týmovka21. - 23. 6. 2024
Běhej lesy Klínovec20. 7. 2024
Běhej lesy Bílá3. 8. 2024
Běhej lesy Jizerská24. 8. 2024
Běhej lesy Lednice7. 9. 2024
Zaregistrujte se na další závod už nyní a užijte si krásy české přírody v pohybu!
Své dotazy nám můžete posílat na e-mailovou adresu info@penny-sport.cz.