1. home
  2. O nás

PENNY MARKET ČESKÁ REPUBLIKA

Jsme jedním z největších diskontních řetězců v České republice a provozuje nejširší síť prodejen ve všech regionech. Naším mottem je: Nakupujte hezky česky. V PENNY chceme, aby vaše oblíbené PENNY bylo skutečně vaše. Abyste se u nás cítili jako u dobrého souseda a v našich regálech našli svoje oblíbené produkty za stále výhodné ceny. U nás můžete vždycky spolehnout také na pečivo lokálních pekařů, maso a uzeniny především českých řezníků, ovoce a zeleninu místních farmářů nebo výběr piv z vašich oblíbených lokálních speciálů.


Penny Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který provozuje přes 15 000 prodejen v 20 evropských zemích a zaměstnává kolem 330 000 lidí. PENNY kromě České republiky najdete i v Německu, Rakousku, Itálii, Maďarsku a Rumunsku.

PENNY Česká republika

Na český trh jsme vstoupili před 25 lety, tedy v roce 1997 a ihned jsme se zaměřili na rozvoj v regionech. Díky tomu dnes provozujeme přes 400 prodejen a jsme jedničkou na trhu s nejrozšířenější prodejní sítí. Díky tomu dáváme práci vice jak 5 500 zaměstnancům. Pravidelně slavíme úspěchy v programu Volba spotřebitelů a svým zákazníkům nabízíme věrnostní program PENNY karta.


Po celou dobu si klademe za cíl přiblížit se místním obyvatelům nejen nabídkou českých a regionálních čerstvých produktů, ale především přátelským interiérem, skvělými cenami a osobnějším přístupem k zákazníkům. V našich prodejnách nakupující naleznou přibližně 2 000 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Tuto nabídku navíc rozšiřuje každý týden o nové akční zboží z oblasti potravin i spotřebního zboží. V PENNY nakoupíte hezky česky.

REWE slaví úspěch v Evropě již 90 let

REWE založilo celkem sedmnáct partnerů již v roce 1927 v Kolíně nad Rýnem. Cílem bylo spojit a zorganizovat nákup jídla. Výsledkem této snahy se stala spolupracující korporátní skupina, jejíž identita stojí na hodnotách solidarity, spolupráce a spojenectví, stejně jako na principu trvalé udržitelnosti. Devadesát let po svém založení se REWE Group stala úspěšnou mezinárodní korporací.

S PENNY pro trvalé hodnoty

Trvalé hodnoty a s nimi spojená společenská odpovědnost jsou v Penny Marketu jedním ze základních kamenů firemní kultury a jejich hodnot. Naši zaměstnanci neustále pracují na uvádění trvale udržitelnějších výrobků a služeb na trh. Veškerý sortiment máme šetrný k životnímu prostředí a vybíráme ho přímo v regionech. Po celou dobu působení v Česku se podílíme na celé řadě aktivit spojených právě se společenskou odpovědností. Našimi čtyřmi strategickými pilíři jsou: oblast ekologická, ekonomická, sociální a oblast péče o zaměstnance.

Kontaktní údaje

Penny Market s.r.o. 
Počernická 257 
250 73  Radonice
IČO: 64945880
DIČ: CZ64945880
Tel. +420 284 096 111


Linka pro zákazníky:
800 202 220 (PO - NE: 8:00 - 20:00)
info@penny.cz


Compliance linka:
800 110 101 (PO - PÁ: 8:00 - 17:00)
compliance@penny.cz