NAKUPUJTE HEZKY ČESKY
NAKUPUJTE HEZKY ČESKY

RÁDIO PENNY LIVE!

– to je nejlepší hudba k vašemu nakupování v našem PENNY

Dobrý rádce a společník při vašem nakupování a ta nejlepší hudba – to je rádio PENNY live. Naše vysílání pro vaše příjemnější nakupování je tu pro vás každý den ve všech PENNY po celém Česku. Moderátoři pro vás vysílání odbavují z našeho profesionálního studia a do éteru posílají vaše oblíbené písničky nejen v českém rytmu. Prostřednictvím RÁDIA PENNY LIVE vás celý den informujeme o aktuálních akcích, nabídkách i o všem, co se v našem PENNY děje nového a zajímavého.

NAŠI MODERÁTOŘI

STANDA SOUKUP

Je opravdu vtipné, když vám řeknou, abyste se popsali v několika větách. Veselý i smutný, vtipný i zádumčivý, ukecaný i tichý. Zkrátka jsem asi jako každý. Ale jedno je jisté – rádio mě baví a vždy mi zvedne náladu, když jdu vysílat. Je to totiž krásný koníček i práce v jednom.


Moje přezdívka: Ještě z “kamenných“ dob chatu mi zůstala přezdívka Star, což je zkratka jednoho hudebního výběru pro dýdžeje.


Svou kávu piji nejraději: V klidu, ale většinou to dopadne tak, že díky práci je z ní káva ledová. :-)


Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Arašídové křupky a pak abych měl dobrý pocit, dám navrch do tašky ovoce a zeleninu – pak to vypadá, že žiju jen zdravě. :-)


Mé oblíbené jídlo: V jídle rád experimentuji, takže ochutnám všechno. Neurazí mě ale rozhodně svíčková s knedlíkem, grilovaná krkovička nebo sushi.


Mé životní motto: Je to citát pana Wericha. Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.

TOMÁŠ VYŠOHLÍD

Médiím se věnuji 16 let. Vyzkoušel jsem si vše – od časopisu přes rádio až po televizní vysílání. Rádio nicméně bylo a je mou vášní a láskou. Stejně jako cestování a můj pes.


Moje přezdívka: Kolegové mi hned jednu dali, ale tu svou původní neřeknu – určitě by mi tak totiž zase začali říkat. :-)


Svou kávu piji nejraději: Na letištích při cestování někam za exotikou, kde jsem ještě nebyl – to vše s příjemným mrazením v břiše, co mě čeká za zajímavé zážitky.


Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Čokoládu nebo jakékoliv sladkosti, bez nichž nikdy z PENNY nemůžu odejít.


Mé oblíbené jídlo: Je takové, díky kterému udělám i třeba z obyčejné snídaně pro milovanou osobu zážitek. Baví mě překvapovat novými místy i recepty a pak sledovat reakci, když je z jídla opravdový orgasmus chutí.


Mé životní motto: Můj život je jako bonboniéra – nikdy nevíš, co ochutnáš.

TEREZA ŠIMONOVÁ

Jsem trochu hyperaktivní, ale umím být i pořádně líná. Mám ráda všechny zimní sporty a zimu celkově a jinak mě baví hlavně vzdušná akrobacie – to je taková moje zdravá závislost. Volný čas nejradši trávím se svou fenkou Elou, ideálně někde na cestách, v lese nebo v horách. A jak jsem se dostala k práci v rádiu? No, maminka vždycky říkala, že rukama se neuživím…


Přezdívka: Těch jsem za svůj život nasbírala poměrně dost, ale pochlubím se jen tou poslední a asi nejvtipnější. Mí milí kolegové z Rádia PENNY live mi říkají Dukovany. Asi jsem fakt milá. :D


Kávu piju nejradši: Horkou a černou.


Co nezapomenu nakoupit v PENNY: Vždycky si odnesu chipsy.


Moje oblíbené jídlo: Já celkově ráda jím, ale moje nejoblíbenější jídlo je asi pečená dýně s bramborovou kaší a zavařenou červenou řepou od babičky.


Moje motto: Nejspolehlivější pomocnou ruku najdeš na konci svého ramene.

NIKOLA KRAHULCOVÁ

Jsem typická lvice, miluji svoji rodinu, přátele, pohyb, jídlo a spánek. V mém životě jsem se vždy věnovala nějakému sportu, ať už basketbalu, karate, lyžím, snowboardu, tanci nebo rekreačnímu běhání či turistice. Nezřídka jsem se účastnila mnohých závodů a soutěží, proto jsem také zdravě soutěživá a neodmítám výzvy. Kamarádi mě občas dokážou vyhecovat i do psích kousků, které na sebe v rádiu možná někdy prozradím.

Jsem kreativní člověk, stereotyp mě ničí, proto rádio bylo jasná volba. 

 

Přezdívka: Meteleskum Bleskum, Lojza, Hujer, Nikita, Alfa… na významy se mě neptejte…:D 

Kávu piju nejradši: s lidmi dobré vůle. 

Co nezapomenu nakoupit v PENNY: Popcorn a koření, obojího není nikdy dost

Moje oblíbené jídlo: mrkev na husto, proto bývám občas zbarvená do oranžova a ne, není to samoopalovákem :D

Moje motto: „Jakou energii do světa vysíláš, taková se ti vrátí.“

DAVID LIAM NACHLINGER

Jakmile mi někdo řekne “Jak by ses popsal?” Tak okamžitě zapomenu, kdo vlastně jsem. Cílevědomý, komunikativní (někteří by řekli ukecaný) a celkem pohodář. Ve volném čase se přetahuju o místo na gauči se psy, a nakonec tam stejně ležíme spolu.

Moje přezdívka: Přezdívek mám na rozdávání, ale podělím se s těmi nejzajímavějšími. Rodiče mi jako malému říkali jahodovej koláček a kilometrový palečky. Na střední se chytla přezdívka Goofy, protože se prý smějeme stejně. 

Svou kávu piji nejraději: Po ránu na zahradě a úplně nejradši mám kávu, kterou mi někdo připraví. 

Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Cokoliv sladkého

Mé oblíbené jídlo: Po lívancích se šlehačkou a javorovým sirupem bych se mohl utlouct a cokoli od babičky :)

Mé životní motto: Na všechno jdi s klidem a kladivem.