RÁDIO PENNY LIVE!

– to je nejlepší hudba k vašemu nakupování v našem PENNY

Dobrý rádce a společník při vašem nakupování a ta nejlepší hudba – to je rádio PENNY live. Naše vysílání pro vaše příjemnější nakupování je tu pro vás každý den ve všech PENNY po celém Česku. Moderátoři pro vás vysílání odbavují z našeho profesionálního studia a do éteru posílají vaše oblíbené písničky nejen v českém rytmu. Prostřednictvím RÁDIA PENNY LIVE vás celý den informujeme o aktuálních akcích, nabídkách i o všem, co se v našem PENNY děje nového a zajímavého.

NAŠI MODERÁTOŘI

STANDA SOUKUP

Je opravdu vtipné, když vám řeknou, abyste se popsali v několika větách. Veselý i smutný, vtipný i zádumčivý, ukecaný i tichý. Zkrátka jsem asi jako každý. Ale jedno je jisté – rádio mě baví a vždy mi zvedne náladu, když jdu vysílat. Je to totiž krásný koníček i práce v jednom.


Moje přezdívka: Ještě z “kamenných“ dob chatu mi zůstala přezdívka Star, což je zkratka jednoho hudebního výběru pro dýdžeje.


Svou kávu piji nejraději: V klidu, ale většinou to dopadne tak, že díky práci je z ní káva ledová. :-)


Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Arašídové křupky a pak abych měl dobrý pocit, dám navrch do tašky ovoce a zeleninu – pak to vypadá, že žiju jen zdravě. :-)


Mé oblíbené jídlo: V jídle rád experimentuji, takže ochutnám všechno. Neurazí mě ale rozhodně svíčková s knedlíkem, grilovaná krkovička nebo sushi.


Mé životní motto: Je to citát pana Wericha. Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.

MARKÉTA PRÁŠILOVÁ

Rozhodně se dívám na věci z té lepší stránky, takže asi optimistka, která se ráda a často směje. A moje okolí by mě asi popsalo jako holku, co má všechno na salámu. :D


Moje přezdívka: Přezdívku, která by se se mnou táhla celý život asi nemám, nicméně můj táta mi říká Bobe a ve škole mi kluci říkali plechová huba (jak milé), protože jsem nosila rovnátka. 


Svou kávu piji nejraději: V neděli ráno na terase. 


Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Mléčná rýže nebo Pribináček.


Mé oblíbené jídlo: Cokoliv italského, miluju těstoviny na všechny způsoby, noky i rizoto.


Mé životní motto: Nevím, jestli je to nějaké motto, ale žiju tak, abych později nelitovala toho, co jsem v životě neudělala. Jednoduše řečeno – jdu do všeho. :D

DAVID LIAM NACHLINGER

Jakmile mi někdo řekne “Jak by ses popsal?” Tak okamžitě zapomenu, kdo vlastně jsem. Cílevědomý, komunikativní (někteří by řekli ukecaný) a celkem pohodář. Ve volném čase se přetahuju o místo na gauči se psy, a nakonec tam stejně ležíme spolu.


Moje přezdívka: Přezdívek mám na rozdávání, ale podělím se s těmi nejzajímavějšími. Rodiče mi jako malému říkali jahodovej koláček a kilometrový palečky. Na střední se chytla přezdívka Goofy, protože se prý smějeme stejně. 


Svou kávu piji nejraději: Po ránu na zahradě a úplně nejradši mám kávu, kterou mi někdo připraví. 


Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Cokoliv sladkého.


Mé oblíbené jídlo: Po lívancích se šlehačkou a javorovým sirupem bych se mohl utlouct a cokoli od babičky. :)


Mé životní motto: Na všechno jdi s klidem a kladivem.

ZUZKA HARBICHOVÁ

Jsem veselá holka, která miluje osobní rozvoj, cestování, adrenalin, seriály a záhady všeho druhu. Ve volném čase natáčím podcasty pro holky, věnuji se koučování nebo koukám na nějaký seriál, ze kterého mám pak strach být sama v bytě. Jo a taky ráda uklízím!


Moje přezdívka: V práci jsem Zuzka, ale v soukromí mi říkají Suzi. 😊


Svou kávu piji nejraději: S ovesným mlékem v nějaké zapadlé stylové kavárně. Nejdůležitější je pro mě ale vždycky společnost, ve které si ji vychutnávám. 


Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Nikdy neodejdu bez zeleniny, ovoce a chipsů. Rovnováha musí být. :D 


Mé oblíbené jídlo: Halušky s brynzou od babičky, tvarohové ovocné knedlíky a brambory na loupačku. 


Mé životní motto: Jaký si to uděláš, takový to máš.


TOMÁŠ VYŠOHLÍD

Médiím se věnuji 16 let. Vyzkoušel jsem si vše – od časopisu přes rádio až po televizní vysílání. Rádio nicméně bylo a je mou vášní a láskou. Stejně jako cestování a můj pes.


Moje přezdívka: Kolegové mi hned jednu dali, ale tu svou původní neřeknu – určitě by mi tak totiž zase začali říkat. :-)


Svou kávu piji nejraději: Na letištích při cestování někam za exotikou, kde jsem ještě nebyl – to vše s příjemným mrazením v břiše, co mě čeká za zajímavé zážitky.


Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Čokoládu nebo jakékoliv sladkosti, bez nichž nikdy z PENNY nemůžu odejít.


Mé oblíbené jídlo: Je takové, díky kterému udělám i třeba z obyčejné snídaně pro milovanou osobu zážitek. Baví mě překvapovat novými místy i recepty a pak sledovat reakci, když je z jídla opravdový orgasmus chutí.


Mé životní motto: Můj život je jako bonboniéra – nikdy nevíš, co ochutnáš.