NAŠE AKCE

Řada skvělých akcí, slev a exkluzivních produktů čeká jen na vás. Přijďte a vyberte si!

NAŠE PRODUKTY

Kvalitní produkty, privátní značky a výrobky lokálních dodavatelů. To vše seženete v PENNY!

PENNY KARTA

Vše, co potřebujete vědět k PENNY kartě a naší mobilní aplikaci PENNY.

NAŠE KAMPANĚ

Sbírejte body za nákupy a pořiďte si za body produkty z naší věrnostní akce!

PENNY KOUTEK

Omezujeme plýtvání potravinami a přinášíme vám nápady, jak se také zapojit. Inspirujte se našimi tipy a recepty.

NAŠE AKCE

Řada skvělých akcí, slev a exkluzivních produktů čeká jen na vás. Přijďte a vyberte si!

NAŠE PRODUKTY

Kvalitní produkty, privátní značky a výrobky lokálních dodavatelů. To vše seženete v PENNY!

PENNY KARTA

Vše, co potřebujete vědět k PENNY kartě a naší mobilní aplikaci PENNY.

NAŠE KAMPANĚ

Sbírejte body za nákupy a pořiďte si za body produkty z naší věrnostní akce!

PENNY KOUTEK

Omezujeme plýtvání potravinami a přinášíme vám nápady, jak se také zapojit. Inspirujte se našimi tipy a recepty.

Domů
/ Rádio PENNY live

 radio penny

 radio penny

RÁDIO PENNY LIVE! – to je nejlepší hudba k vašemu nakupování v našem PENNY

Dobrý rádce a společník při vašem nakupování a ta nejlepší hudba – to je Rádio PENNY live. Naše vysílání pro vaše příjemnější nakupování je tu pro vás každý den ve všech PENNY po celém Česku. Moderátoři pro vás vysílání odbavují z našeho profesionálního studia a do éteru posílají vaše oblíbené písničky nejen v českém rytmu. Prostřednictvím RÁDIA PENNY LIVE vás celý den informujeme o aktuálních akcích, nabídkách i o všem, co se v našem PENNY děje nového a zajímavého.

NAŠI MODERÁTOŘI

 

NAŠI MODERÁTOŘI

 

Tomáš Vyšohlíd

TOMÁŠ VYŠOHLÍD

Šéfredaktor

Médiím se věnuji 20 let. Vyzkoušel jsem si vše – od časopisu přes rádio až po televizní vysílání. Rádio nicméně bylo a je mou vášní a láskou. Stejně jako cestování.

Moje přezdívka: Kolegové mi hned jednu dali, ale tu svou původní neřeknu – určitě by mi tak totiž zase začali říkat. :-)

Svou kávu piji nejraději: Na letištích při cestování někam za exotikou, kde jsem ještě nebyl – to vše s příjemným mrazením v břiše, co mě čeká za zajímavé zážitky.

Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Čokoládu nebo jakékoliv sladkosti, bez nichž nikdy z PENNY nemůžu odejít.

Mé oblíbené jídlo: Je takové, díky kterému udělám i třeba z obyčejné snídaně pro milovanou osobu zážitek. Baví mě překvapovat novými místy i recepty a pak sledovat reakce.

Mé životní motto: Můj život je jako bonboniéra – nikdy nevíš, co ochutnáš.

 

David Liam Nachlinger

DAVID LIAM NACHLINGER

Jakmile mi někdo řekne “Jak by ses popsal?” Tak okamžitě zapomenu, kdo vlastně jsem. Cílevědomý, komunikativní (někteří by řekli ukecaný) a celkem pohodář. Ve volném čase se přetahuju o místo na gauči se psy, a nakonec tam stejně ležíme spolu.

Moje přezdívka: Přezdívek mám na rozdávání, ale podělím se s těmi nejzajímavějšími. Rodiče mi jako malému říkali jahodovej koláček a kilometrový palečky. Na střední se chytla přezdívka Goofy, protože se prý smějeme stejně. 

Svou kávu piji nejraději: Po ránu na zahradě a úplně nejradši mám kávu, kterou mi někdo připraví. 

Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Cokoliv sladkého

Mé oblíbené jídlo: Po lívancích se šlehačkou a javorovým sirupem bych se mohl utlouct a cokoli od babičky :)

Mé životní motto: Na všechno jdi s klidem a kladivem.

Standa Soukup

STANDA SOUKUP

Je opravdu vtipné, když vám řeknou, abyste se popsali v několika větách. Veselý i smutný, vtipný i zádumčivý, ukecaný i tichý. Zkrátka jsem asi jako každý. Ale jedno je jisté – rádio mě baví a vždy mi zvedne náladu, když jdu vysílat. Je to totiž krásný koníček i práce v jednom.

Moje přezdívka: Ještě z “kamenných“ dob chatu mi zůstala přezdívka Star, což je zkratka jednoho hudebního výběru pro dýdžeje.

Svou kávu piji nejraději: V klidu, ale většinou to dopadne tak, že díky práci je z ní káva ledová. :-)

Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Arašídové křupky a pak abych měl dobrý pocit, dám navrch do tašky ovoce a zeleninu – pak to vypadá, že žiju jen zdravě. :-)

Mé oblíbené jídlo: V jídle rád experimentuji, takže ochutnám všechno. Neurazí mě ale rozhodně svíčková s knedlíkem, grilovaná krkovička nebo sushi.

Mé životní motto: Je to citát pana Wericha. Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.

David Hasman

DAVID HASMAN 

 

Jsem věčný dítě, snílek, idealista. Mám rád spontánnost, svobodu a jsem tak trochu Yes Man. Svojí práci miluju - kdo jednou ochutná rádio, je z toho láska na celý život. Baví mě adrenalinové sporty a rádio je jeden z nich (haha). Miluju hudbu a ta mě (bohudíky) obklopuje celý život. Když nejsem ve studiu, většinou mě najdete na nějaké svatbě, narozeninové párty nebo firemním večírku jako DJe. Všude tady dobíjím baterky a proto vlastně ani nepotřebuju dovolenou.
 
Moje přezdívka: je jich několik a procházely jistou evolucí.. vzpomínám si - někdy v 6 letech jsme koukali s našima na rakouskou televizi a já se zeptal, co znamená slovo und. Když mi to bylo přeloženo jako české "a",  moje reakce byla: „aha, tak to já bych se tam jmenoval Dundvid.“ Od té doby mi taťka začal říkat Dunďo. U mámy jsem byl vždy Dodu a od toho už to nebylo daleko k přezdívce, která mi zůstala do teď - Dody.
 
Svou kávu piji nejraději: v okně. Jen tak pozoruji běh života a zapíjím ho bílou kávou s dvěma cukry.
 
Co nezapomenu nakoupit v PENNY: sáček citronů. Vždy si je vymačkávám do sklenice s vodou a popíjím celý den.
 
Mé oblíbené jídlo: jednoznačně rýžový nákyp s meruňkami! Už od mala je to moje číslo jedna. Když navštívím rodiče, vždy na mě čeká plech rýžového meruňkového nákypu a další dva dny pak nejím nic jiného.
 
Moje motto: Život začíná na konci naší komfortní zóny.

Tereza Šimonová

TEREZA ŠIMONOVÁ

Jsem trochu hyperaktivní, ale umím být i pořádně líná. Mám ráda všechny zimní sporty a zimu celkově a jinak mě baví hlavně vzdušná akrobacie – to je taková moje zdravá závislost. Volný čas nejradši trávím se svou fenkou Elou, ideálně někde na cestách, v lese nebo v horách. A jak jsem se dostala k práci v rádiu? No, maminka vždycky říkala, že rukama se neuživím…

Přezdívka: Těch jsem za svůj život nasbírala poměrně dost, ale pochlubím se jen tou poslední a asi nejvtipnější. Mí milí kolegové z Rádia PENNY live mi říkají Dukovany. Asi jsem fakt milá. :D

Kávu piju nejradši: Horkou a černou.

Co nezapomenu nakoupit v PENNY: Vždycky si odnesu chipsy.

Moje oblíbené jídlo: Já celkově ráda jím, ale moje nejoblíbenější jídlo je asi pečená dýně s bramborovou kaší a zavařenou červenou řepou od babičky.

Moje motto: Nejspolehlivější pomocnou ruku najdeš na konci svého ramene.

20181212