NAŠE AKCE

Řada skvělých akcí, slev a exkluzivních produktů čeká jen na vás. Přijďte a vyberte si!

NAŠE PRODUKTY

Kvalitní produkty, privátní značky a výrobky lokálních dodavatelů. To vše seženete v PENNY!

PENNY KARTA

Vše, co potřebujete vědět k PENNY kartě a naší mobilní aplikaci PENNY.

NAŠE KAMPANĚ

Sbírejte body za nákupy a pořiďte si za body produkty z naší věrnostní akce!

PENNY KOUTEK

Omezujeme plýtvání potravinami a přinášíme vám nápady, jak se také zapojit. Inspirujte se našimi tipy a recepty.

NAŠE AKCE

Řada skvělých akcí, slev a exkluzivních produktů čeká jen na vás. Přijďte a vyberte si!

NAŠE PRODUKTY

Kvalitní produkty, privátní značky a výrobky lokálních dodavatelů. To vše seženete v PENNY!

PENNY KARTA

Vše, co potřebujete vědět k PENNY kartě a naší mobilní aplikaci PENNY.

NAŠE KAMPANĚ

Sbírejte body za nákupy a pořiďte si za body produkty z naší věrnostní akce!

PENNY KOUTEK

Omezujeme plýtvání potravinami a přinášíme vám nápady, jak se také zapojit. Inspirujte se našimi tipy a recepty.

Domů
/ Rádio PENNY live

 radio penny

 radio penny

RÁDIO PENNY LIVE! – to je nejlepší hudba k vašemu nakupování v našem PENNY

Dobrý rádce a společník při vašem nakupování a ta nejlepší hudba – to je rádio PENNY live. Naše vysílání pro vaše příjemnější nakupování je tu pro vás každý den ve všech PENNY po celém Česku. Moderátoři pro vás vysílání odbavují z našeho profesionálního studia a do éteru posílají vaše oblíbené písničky nejen v českém rytmu. Prostřednictvím RÁDIA PENNY LIVE vás celý den informujeme o aktuálních akcích, nabídkách i o všem, co se v našem PENNY děje nového a zajímavého.

 

NAŠI MODERÁTOŘI

 

NAŠI MODERÁTOŘI

 

Martin Ledinský

MARTIN LEDINSKÝ

V rádiích zúročuji svou upovídanost už 12 let. Ono je docela příjemné, když vám za mluvení někde platí :-) Jsem typický beran, na rekreační úrovni se pouštím do mnoha sportů. Kdybyste mě náhodou hledali v zimním období, najdete mě buď v práci nebo na nejstrmější sjezdovce v Česku – na Stohu ve Špindlerově Mlýně :-) Sem tam namaluji obraz, mám rád dobré české pivo, moravské víno a českou kuchyni.

Moje přezdívka: Nevím, jestli to mám přiznat, aby se toho zase někdo nechytl, ale z toho, co se ujalo nejvíce – Márty, Léďa, Ledín, Ledina, Kadina, atd.

Svou kávu piji nejraději: Čtyřikrát do roka.

Co nikdy nezapomenu nakoupit v Penny: Zeleninu, špekáčky a čokoládu.

Mé oblíbené jídlo: Pečená kachna, houskový a bramborový knedlík, zelí.

Mé životni motto: Nehledejte věci, které nemůžete najít. Nenajdete je! Za to najdete něco, co jste nehledali, ale co jste potřebovali, když jste to hledali a nemohli jste to najít.

Standa Soukup

STANDA SOUKUP

Je opravdu vtipné, když vám řeknou, abyste se popsali v několika větách. Veselý i smutný, vtipný i zádumčivý, ukecaný i tichý. Zkrátka jsem asi jako každý. Ale jedno je jisté – rádio mě baví a vždy mi zvedne náladu, když jdu vysílat. Je to totiž krásný koníček i práce v jednom.

Moje přezdívka: Ještě z “kamenných“ dob chatu mi zůstala přezdívka Star, což je zkratka jednoho hudebního výběru pro dýdžeje.

Svou kávu piji nejraději: V klidu, ale většinou to dopadne tak, že díky práci je z ní káva ledová. :-)

Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Arašídové křupky a pak abych měl dobrý pocit, dám navrch do tašky ovoce a zeleninu – pak to vypadá, že žiju jen zdravě. :-)

Mé oblíbené jídlo: V jídle rád experimentuji, takže ochutnám všechno. Neurazí mě ale rozhodně svíčková s knedlíkem, grilovaná krkovička nebo sushi.

Mé životní motto: Je to citát pana Wericha. Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.

Tomáš Vyšohlíd

TOMÁŠ VYŠOHLÍD

Médiím se věnuji 16 let. Vyzkoušel jsem si vše – od časopisu přes rádio až po televizní vysílání. Rádio nicméně bylo a je mou vášní a láskou. Stejně jako cestování a můj pes.

Moje přezdívka: Kolegové mi hned jednu dali, ale tu svou původní neřeknu – určitě by mi tak totiž zase začali říkat. :-)

Svou kávu piji nejraději: Na letištích při cestování někam za exotikou, kde jsem ještě nebyl – to vše s příjemným mrazením v břiše, co mě čeká za zajímavé zážitky.

Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Čokoládu nebo jakékoliv sladkosti, bez nichž nikdy z PENNY nemůžu odejít.

Mé oblíbené jídlo: Je takové, díky kterému udělám i třeba z obyčejné snídaně pro milovanou osobu zážitek. Baví mě překvapovat novými místy i recepty a pak sledovat reakci, když je z jídla opravdový orgasmus chutí.

Mé životní motto: Můj život je jako bonboniéra – nikdy nevíš, co ochutnáš.

 

Dominik Mihailescu

DOMINIK MIHAILESCU 

 

Od svých patnácti let jsem se věnoval komentování různých sportovních akcí a živil jsem tak naději, že jednou budu pracovat v médiích. Ta příležitost právě přišla :-) Jsem energicky, upovídaný a nepokazím srandu. Miluju sport. Nejvíc ze všeho hokej, díky němu jsem se dostal tam, kde jsem teď.


Moje přezdívka: DoMo


Svou kávu piji nejraději: V práci. Musí to být ovšem lattéčko! Bez toho nefunguju.


Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Pořádný kus flákoty.


Mé oblíbené jídlo: Miluji italskou kuchyni, opravdu si hoduji na těstovinách nebo pizze. Ovšem nesmím zapomenout na českou klasiku, a tou je svíčková. Té bych se mohl ujíst :-)


Mé životní motto: Být normální nestačí!

Tereza Šimonová

TEREZA ŠIMONOVÁ

Jsem trochu hyperaktivní, ale umím být i pořádně líná. Mám ráda všechny zimní sporty a zimu celkově a jinak mě baví hlavně vzdušná akrobacie – to je taková moje zdravá závislost. Volný čas nejradši trávím se svou fenkou Elou, ideálně někde na cestách, v lese nebo v horách. A jak jsem se dostala k práci v rádiu? No, maminka vždycky říkala, že rukama se neuživím…

Přezdívka: Těch jsem za svůj život nasbírala poměrně dost, ale pochlubím se jen tou poslední a asi nejvtipnější. Mí milí kolegové z Rádia PENNY live mi říkají Dukovany. Asi jsem fakt milá. :D

Kávu piju nejradši: Horkou a černou.

Co nezapomenu nakoupit v PENNY: Vždycky si odnesu chipsy.

Moje oblíbené jídlo: Já celkově ráda jím, ale moje nejoblíbenější jídlo je asi pečená dýně s bramborovou kaší a zavařenou červenou řepou od babičky.

Moje motto: Nejspolehlivější pomocnou ruku najdeš na konci svého ramene.

20181212