1. home
  2. Rádio PENNY live

RÁDIO PENNY LIVE!

– to je nejlepší hudba k vašemu nakupování v našem PENNY

Dobrý rádce a společník při vašem nakupování a ta nejlepší hudba – to je rádio PENNY live. Naše vysílání pro vaše příjemnější nakupování je tu pro vás každý den ve všech PENNY po celém Česku. Moderátoři pro vás vysílání odbavují z našeho profesionálního studia a do éteru posílají vaše oblíbené písničky nejen v českém rytmu. Prostřednictvím RÁDIA PENNY LIVE vás celý den informujeme o aktuálních akcích, nabídkách i o všem, co se v našem PENNY děje nového a zajímavého.

NAŠI MODERÁTOŘI

TOMÁŠ VYŠOHLÍD

Médiím se věnuji 22 let. Vyzkoušel jsem si vše – od časopisu přes rádio až po televizní vysílání. Rádio nicméně bylo a je mou vášní a láskou. Stejně jako cestování a můj pes.


Moje přezdívka: Kolegové mi hned jednu dali, ale tu svou původní neřeknu – určitě by mi tak totiž zase začali říkat. :-)


Svou kávu piji nejraději: Na letištích při cestování někam za exotikou, kde jsem ještě nebyl – to vše s příjemným mrazením v břiše, co mě čeká za zajímavé zážitky.


Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Čokoládu nebo jakékoliv sladkosti, bez nichž nikdy z PENNY nemůžu odejít.


Mé oblíbené jídlo: Je takové, díky kterému udělám i třeba z obyčejné snídaně pro milovanou osobu zážitek. Baví mě překvapovat novými místy i recepty a pak sledovat reakci, když je z jídla opravdový orgasmus chutí.


Mé životní motto: Můj život je jako bonboniéra – nikdy nevíš, co ochutnáš.

MARKÉTA PRÁŠILOVÁ

Rozhodně se dívám na věci z té lepší stránky, takže asi optimistka, která se ráda a často směje. A moje okolí by mě asi popsalo jako holku, co má všechno na salámu. :D


Moje přezdívka: Přezdívku, která by se se mnou táhla celý život asi nemám, nicméně můj táta mi říká Bobe a ve škole mi kluci říkali plechová huba (jak milé), protože jsem nosila rovnátka. 


Svou kávu piji nejraději: V neděli ráno na terase. 


Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Mléčná rýže nebo Pribináček.


Mé oblíbené jídlo: Cokoliv italského, miluju těstoviny na všechny způsoby, noky i rizoto.


Mé životní motto: Nevím, jestli je to nějaké motto, ale žiju tak, abych později nelitovala toho, co jsem v životě neudělala. Jednoduše řečeno – jdu do všeho. :D

HONZA KOKOŠKA

Jsem „normální“ mladej kluk, kterej chce žít život na plno. Od jakživa nejrušivější element jakýkoliv třídy, ve který jsem kdy byl. Prostě jsem nikdy nevydržel dlouho zticha. 


Moje přezdívka: Tu už mám od 12 let stejnou – Koky, případně Kokýno. 😃


Svou kávu piji nejraději: V krásný kavárně chutná nejlíp. Nejradši mám tu v kubistickou na Ovocném trhu v Praze.


Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Nikdy nezapomenu koupit pivo a brambůrky, když večer běží v telce zajímavý fotbalový zápas.


Mé oblíbené jídlo: Svíčková, sushi, tortilly, tacos, burgry, vepřoknedlo… a tak bych mohl pokračovat. Žiju abych jedl… 😃Mé životní motto: “Kdo udělá cokoliv, může být kýmkoliv.” 


ZUZKA HARBICHOVÁ

Jsem veselá holka, která miluje osobní rozvoj, cestování, adrenalin, seriály a záhady všeho druhu. Ve volném čase natáčím podcasty pro holky, věnuji se koučování nebo koukám na nějaký seriál, ze kterého mám pak strach být sama v bytě. Jo a taky ráda uklízím!


Moje přezdívka: V práci jsem Zuzka, ale v soukromí mi říkají Suzi. 😊


Svou kávu piji nejraději: S ovesným mlékem v nějaké zapadlé stylové kavárně. Nejdůležitější je pro mě ale vždycky společnost, ve které si ji vychutnávám. 


Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Nikdy neodejdu bez zeleniny, ovoce a chipsů. Rovnováha musí být. :D 


Mé oblíbené jídlo: Halušky s brynzou od babičky, tvarohové ovocné knedlíky a brambory na loupačku. 


Mé životní motto: Jaký si to uděláš, takový to máš.