1. home
  2. Fotbal hezky česky

Češi, do toho! Jsme generálním partnerem české fotbalové reprezentace! Navazujeme tím na naši dosavadní podporu mládežnického, regionálního a seniorského fotbalu i esportu. Toto partnerství navíc zahrnuje jak mužskou, tak ženskou reprezentaci, protože fotbal je hra pro všechny. 


Budeme tak naše reprezentanty a reprezentantky podporovat na jejich cestě v dresech národního týmu a společnými silami budeme usilovat o co nejlepší výsledky pro naši zem.  


Pokračujeme tak ve své široké spolupráci s fotbalovou asociací, včetně podpory projektu Můj první gól a regionálních fotbalových akademií. Zapojili jsme se také do e-sportu, protože dobře víme, že fotbal je fenomén, který překonává hranice reálných hřišť. 

Co může být lepšího, než podporovat zdraví pohyb prostřednictvím našeho národního sportu. Vždyť fotbal přináší emoce a radost a tím jsme my češi známí, když jde o sport, umíme táhnout za jeden provaz a prožívat vše jako jeden muž.


Partnerství s FAČR a fotbalovou reprezentací je pro nás přirozeným krokem, protože jsme hrdí na Českou republiku a český sport.