1. home
  2. Kariéra
  3. Kariéra

Benefity

Proč právě naše PENNY?

V PENNY pracuje více než 8500 zaměstnanců a my si všech opravdu vážíme.


Chceme pro ně být tím nejlepším zaměstnavatelem, který jim dopřeje dostatek profesního a osobního rozvoje i odpočinku. Zajistíme, aby byli odborníky ve svém oboru a svou práci měli rádi. Proto jsme si pro ně připravili spoustu odměn a benefitů.

5 týdnů dovolené

Chápeme, že odpočinek je důležitý a že pro maximální pracovní nasazení je potřeba si náležitě odpočinout. Všichni naši zaměstnanci tedy mají 5 týdnů dovolené.

A to hned od začátku pracovního poměru.

Příspěvek na stravování nebo stravenky

Je pro nás velmi důležité, aby se naši zaměstnanci cítili během své práce co nejlépe. Samozřejmostí je pro nás tedy příspěvek na stravování nebo stravenky.

Pravidelné navyšování mzdy

Jsme moc rádi, pokud na sobě naši zaměstnanci pracují a rostou v pracovním i osobním životě. My se pak postaráme, aby pravidelně rostly i jejich příjmy.

Možnost částečných úvazků

Pokud vám z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje plný úvazek, respektujeme to a pokusíme se pro vás vždy najít řešení pomocí částečného úvazku.

Nadstandardní mzdové příplatky

Fungování naší firmy se nezastavuje ani o víkendu, proto si vážíme každého, kdo je tu pro naše zákazníky i v těchto dnech. U nás dostanete příplatek 20 %.

Benefitní cafeterie

Po odpracování 60 pracovních dnů v PENNY získáte přístup do aplikace, kde si vybere z nabídky kategorie benefitů dle vlastní preference. Můžete vybírat například z kategorií sport, kultura, cestování, a jiné.

Karta MULTISPORT

S MultiSportkou můžete vyzkoušet více než 260 druhů aktivit na více než 2 500 místech po celém Česku a Slovensku. Na výběr je celá řada pohybových i relaxačních aktivit. Vyrazte s rodinou či přáteli a užijte si volný čas naplno.

Vánoční poukázky

Své zaměstnance rádi za jejich práci odměňujeme. O Vánocích od nás každý zaměstnanec obdrží vánoční poukázky na nákup našich produktů.

Odměny

Vážíme si všech našich zaměstnanců a proto je odměňujeme vždy při dosažení pracovního výročí, za doporučení nového kolegy, za mimořádné výkony nebo při odchodu do důchodu.

Příspěvek na penzijní připojištění

Myslíme na budoucnost našich zaměstnanců, a tak jim mimo jiné přispíváme na penzijní připojištění.

Zaujalo vás jak pečujeme o naše zaměstnance? Přidejte se k nám!