1. home
  2. Kariéra
  3. Trainee program

Trainee program

Nové zkušenosti v mezinárodní společnosti

Ukončili jste právě vysokou školu, anebo jste student posledního ročníku magisterského či inženýrského studia? Pokud ano, tak právě pro vás je určen náš individuální roční program. Nabízíme vám účast v programu Trainee a perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti. Víte, s jakým časovým předstihem se připravují reklamní kampaně na marketingu, nebo kolik palet musíme v PENNY každý den vyskladnit, abychom zavezli všechny prodejny? Ne? Tak se k nám připojte a dozvíte se mnohem víc.

CO JE TRAINEE PROGRAM?

Roční program, během kterého vybraný uchazeč absolvuje „kolečko“ na centrále i v provozu společnosti Penny Market. Po úspěšném absolvování se může těšit na kariéru u nás.

KDE PROBÍHÁ?

První týden si na vybrané prodejně vyzkoušíte, o čem je náš business. Pochopíte, že pozice prodavače není procházka růžovou zahradou. Pak strávíte několik týdnů na významných odděleních centrály společnosti Penny Market (např. prodej, HR, nákup, marketing, expanze, atd.) a v logistickém centru v Radonicích u Prahy.

PRO KOHO JE URČEN?

Pro všechny absolventy vysokých škol i studenty druhého stupně (Mgr., Ing.), kteří chtějí budovat svoji kariéru v stabilní a expandující mezinárodní společnosti.

Podívejte se jak program hodnotí úspěšní absolventi

Proč absolvovat Trainee program?

Absolvováním celého Trainee programu zjistíte, jak funguje diskontní prodej a čím je tak specifický. My z HR s vámi budeme celou dobu v kontaktu, průběžně si poskytujeme zpětnou vazbu o tom, kde se vám nejvíc líbilo a kde si u nás v PENNY dokážete představit v budoucnu pracovat. Chceme, aby následná pracovní nabídka pro vás byla „šitá na míru“.

Jak bude probíhat výběrové řízení?

Prvním kolem je standardní pracovní pohovor s HR Specialistou.


Do dvou týdnů následuje druhé kolo – Assessment centrum. V něm zjišťujeme, jak dokážete reagovat, odpovídat na záludné otázky z oblastí motivace, sebereflexe a hodnocení. I jednoduché otázky, zdali je lepší chleba, nebo rohlík o vás mohou prozradit hodně. Zkusíte si vyřešit případovou studii a ověříte si vaše dovednosti v Excelu.

Zaujal vás Trainee program?

Zaujal vás Trainee program? Pokud je program právě otevřený, přihlaste se přímo na našich kariérních stránkách!

V případě dalších dotazů nám pište na nabor@penny.cz.

INTERNATIONAL MANAGEMENT TRAINEE PROGRAM

International Management Trainee Program


Ready for new challenges and ambitious career goals in retail? Join our 16-month International Management Trainee Program at REWE International. Dive into retail, tackle key responsibilities, gain insights, build a global network, and contribute to challenging projects both nationally and internationally. Our trainee program provides flexibility, allowing the position to evolve post-completion without a fixed designation. Exciting opportunities await!


Meet our Program Manager, Katharina Nestoroudis


„I highly recommend our International Management Trainee Program for its international focus, flexibility, and promising post-graduation roles. Gain exposure to diverse departments, build a robust network, and understand the complexity of our group. The program is a talent pool for top management positions, with many current top managers starting as trainees. Our company's size opens doors for comprehensive talent development, fostering entrepreneurial thinking. Empower your career, drive change, and contribute to the future of retail with us! Take a look at what our trainees and graduates  have to say and see for yourself.“


  • 16 měsíční program vedený skupinou Rewe International
  • Práce na náročných mezinárodních i národních projektech
  • Působení v ČR, Rakousku a dalších našich business units (Itálie, Maďarsko, Německo a další..)


Zaujal vás International trainee program?

Zaujal vás international trainee program? Pokud je program právě otevřený, přihlaste se přímo na našich kariérních stránkách!

V případě dalších dotazů nám pište na nabor@penny.cz.