1. home
  2. Kariéra
  3. Rozvoj a vzdělávání

Rozvoj a vzdělávání

Rozvoj a vzdělávání

Rozvoj je celoživotní proces a proto našim zaměstnancům nabízíme možnost vzdělávání a zvyšování nejen jejich profesní odbornosti. Vzdělávání zaměstnanců realizujeme průběžně na všech prodejnách, logistických centrech a centrále společnosti. Zaměřujeme se jak na správnou adaptaci a zaškolení nováčků, tak i na rozvoj již zkušených profesionálů.

Zapracování nováčků na prodejně

Naučíme vás vše, co budete ke své práci potřebovat. K dispozici vám budou zkušení kolegové a interní školitelé.

Brzy tak budete mít v malíčku markování na pokladně, práci ve skladu, vybalování zboží nebo třeba zásady komunikace se zákazníkem. Rozpoznat kvalitní ovoce nebo zeleninu pro vás bude stejně jednoduché jako postarat se o frontu na pokladně, či připravit zákazníkům čerstvé pečivo.

Zdokonalování

Pro profesionály a zkušené pracovníky nabízíme také možnost nadstandardně se vzdělávat, zvláště pak na pozicích zástupců nebo vedoucích prodejen. Naučíte se, jak vést tým lidí nebo jak správně realizovat výběrové řízení a vybrat tak dobrého kolegu či kolegyni zapadající do vašeho týmu. Určitě se vám bude hodit také školení zabývající se plánováním zboží na prodejnu.

Rozvojové projekty

V PENNY rádi realizujeme projekty, které nás mění k lepšímu. Proto po dobu jednoho roku spojujeme zaměstnance z centrály a prodeje, kteří dostanou v několika týmech příležitost řešit nové úkoly a smysluplné projekty. Prostřednictvím jejich spolupráce dochází k realizaci nových nápadů, a proto máte i vy příležitost spolupodílet se na změnách v pracovních procesech a postupech a tím přispívat ke změnám v PENNY.

Zaujalo vás jak se věnujeme našim zaměstnancům? Přidejte se k nám!