1. home
  2. Hravé týdny

Pro média

HRAVÉ TÝDNY V PENNY

Praha, 10. srpen 2023Největší diskontní řetěz u nás připravil na konec prázdnin a začátek školního roku hravé týdny. Od 10. srpna do 13. září si budou moci majitelé aplikace PENNY zahrát oblíbenou PENNY HRU o ceny v hodnotě takřka 8 miliónů korun. Ve hře bude kromě dalších cen především 8 sad dárkových karet PENNY v celkové hodnotě 960 000 korun! Od stejného data pak začne věrnostní kampaň nabízející dětem osm plyšových hraček, které lze použít i jako polštářky.


„Chceme lidem nabízet kromě možnosti nákupu kvalitních produktů za výhodné ceny také něco navíc, a víme, že dnes jsou důležité zážitky. I proto jsme si řekli, že nabídneme na přelomu prázdnin a nového školního roku hravé týdny pro malé i velké, zkrátka pro celou rodinu. Zatímco rodiče si mohou zahrát o sadu dárkových karet v hodnotě 120 000 korun, pro děti jsme připravili sadu osmi plyšových zvířátek, které mohou používat i jako polštářky,“ říká Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu.


V rámci PENNY HRY bude od 10. srpna do 13. září ve hře hned 8 hlavních výher v podobě dárkových karet na nákup v prodejnách PENNY, v celkové hodnotě 960 000 korun, více než 125 000 produktů PENNY za téměř 7 000 000 korun, 1 000 slevových kupónů v hodnotě 100 korun a zajímavé věcné výhry. Přístup do hry získají všichni, kteří mají ve svém telefonu nainstalovanou aplikaci PENNY a jsou registrováni v MOJE PENNY, mají tedy digitální PENNY kartu nebo si ji pořídí. Do slosování o hlavní a věcné výhry budou automaticky zařazeni všichni přihlášení hráči po ukončení PENNY hry. Výherci budou následně kontaktováni e-mailem. Výhry v rámci kola štěstí si bude možné vyzvednout v kterékoliv z více než 400 prodejen PENNY po celé republice během konání soutěže.


Roztočit Kolo štěstí může zákazník 1x denně. Každý soutěžící přitom může hrát hru v období od 10. 8. 2023 do 13. 9. 2023 v libovolném počtu soutěžních dnů. Více informací a pravidla soutěže naleznete na www.penny.cz.


Od 10. srpna rovněž začíná tradiční věrnostní kampaň s nabídkou výhodného nákupu osmi plyšových hraček, které mohou po rozložení posloužit dětem jako polštářky. Vybrat si budou moci lišku, pejska, jednorožce, ledního medvěda, divočáka, kravičku a medvídka nebo ježka.


Stačí nakoupit v PENNY a za každých 200 korun nákupu v PENNY dostane zákazník 1 bod. Za 10 bodů nasbíraných ve sběratelské kartičce pak bude možné zakoupit vybraného plyšáka za zvýhodněnou cenu 149,90 Kč. Lze jej, samozřejmě, pořídit i bez bodů, a to za plnou cenu 399,90 korun. Tato věrnostní akce potrvá od 10. srpna do 11. října a body bude možné uplatnit o týden déle, tedy až do 18. října. Akce platí do vyprodání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY po celé republice.