1. home
  2. PENNY MÍŘÍ DO PŘEROVA

Pro média

PENNY MÍŘÍ DO PŘEROVA

Praha, 19. října 2023


Už sedmou novou prodejnu v letošním roce otevřelo PENNY v Přerově na ulici Lipnická. Nová prodejna vyrostla nedaleko obchodního centra na severu města na hlavním tahu ve směru na Lipník nad Bečvou. Do konce roku pak plánuje obyvatelům Přerova nabídnout další prodejnu, která bude součástí tamního obchodního centra Koloseum.


„Přerov je město s historií sahající až do doby kamenné. Lidé v těchto místech žili už před více než 25 tisíci lety. Dnes má město přes 40 tisíc obyvatel a je statutárním městem. Je důležitou dopravní křižovatkou a spolu s nedalekou Olomoucí, Prostějovem, Šumperkem a Hranicemi tvoří průmyslovou a ekonomicky nejsilnější část Olomouckého kraje. I to je jeden z důvodů, proč chceme tamním obyvatelům nabídnout naše služby hned ve dvou prodejnách,“ říká Pavol Bucko, vedoucí oddělení expanze a pokračuje: „Jako první jsme otevřeli prodejnu v rámci retail parku na severu města u hlavního tahu na Lipník nad Bečvou. Druhou prodejnu nyní dokončujeme a chceme otevřít do konce listopadu v obchodním centru Koloseum v centru města. Věříme, že si lidé k nám najdou cestu a my jim můžeme slíbit, že jim budeme, tak jako ve všech našich prodejnách, nabízet ty nejkvalitnější produkty za nejvýhodnější ceny, a věříme, že se k nám budou rádi vracet.“


Nová prodejna na ulici Lipnická má prodejní plochu takřka 1 000 m2. Jedná se o samostatnou prodejnu, která je součástí retail parku nedaleko čtvrti Předmostí. Parkování pro zákazníky je zajištěno v rámci tohoto obchodního centra. Otevřeno bude každý den od 7 do 20 hodin a zákazníkům budou k dispozici 4 klasické pokladny a 2 samoobslužné.