1. home
  2. PENNY PRODEJNY V KRUMVÍŘI A POLNÉ

Pro média

PENNY OTEVŘELO DVĚ NOVÉ PRODEJNY V KRUMVÍŘI A POLNÉ

 Praha, 21. září 2023


Hned dvě nové prodejny otevřelo PENNY tento týden, a to v Polné na Vysočině a v Krumvíři na Břeclavsku. Pokračuje tak v podzimní expanzi, když po prodejně v Jesenici otevřené na počátku září, plánuje do jeho konce otevřít další zcela novou prodejnu v hlavním městě.


Nové prodejny vyrostly během posledních měsíců v Krumvíři na jižní Moravě a v Polné na Vysočině. PENNY tak jde vstříc obyvatelům menších měst a obcí. V Polné žije 5000 obyvatel, v Krumvíři pak 1200. „Těmito prodejnami potvrzujeme, že nám záleží na lidech v menších městech a obcích, kterým chceme nabízet kvalitu a nabídku produktů, pro které museli doposud jezdit do větších měst. V případě těchto prodejen jsme hledali místa, kde bychom mohli postavit naše typické prodejny s odpovídajícím zázemím i dostatkem parkovacích míst a na vysoké úrovni, na jakou jsou naši zákazníci zvyklí. Věříme, že se nám to podařilo, a že si k nám najdou cestu i zákazníci z okolních obcí. My jim za to můžeme slíbit širokou nabídku kvalitních produktů, které nikde jinde nekoupí, a to za nejvýhodnější ceny na trhu,“ říká Pavel Bucko, vedoucí oddělení expanze PENNY. Prodejna v Polné vyrostla na ulici Malá Cihelna a nabídne zákazníkům 63 parkovacích míst. Prodejna spadající do katastru obce Krumvíř je pak na polovině cesty mezi touto obcí a a obcí Kašnice směrem na Klobouky u Brna a zaparkuje u ní 64 automobilů. Kromě nákupu v PENNY si pak na obou místech budou moci lidé nakoupit maso a uzeniny v prodejnách Makovec a.s., které jsou součástí obou nových obchodů.


Do konce září PENNY plánuje otevřít další novou prodejnu, a to v areálu Nové Waltrovky v Praze. Ve výstavbě pak jsou další dvě nové prodejny v hlavním městě, v Přerově, Kostelci nad Labem nebo ve Ždírci na Pardubicku, kde by do konce roku měla vyrůst další celodřevěná ekologická prodejna PENNY. To celkově plánuje otevřít v letošním roce až 14 nových prodejen a bylo by tak nejrychleji expandujícím řetězcem.