1. home
  2. PENNY NOVĚ V KOSTELCI NAD LABEM

Pro média

V KOSTELCI NAD LABEM OTEVŘELO PENNY DEVÁTOU NOVOU PRODEJNU ROKU 2023

Praha, 13. listopad 2023


PENNY pokračuje v plánované expanzi a dnes otevřelo další novou prodejnu. Z klasické samostatné prodejny se nyní mohou těšit obyvatelé Kostelce nad Labem, kteří tak ode dneška nemusí pro nákup v tomto diskontním řetězci dojíždět do Neratovic nebo Staré Boleslavi.


Na čtyři a půl tisíce obyvatel Kostelce nad Labem v okrese Mělník se dočkalo nové prodejny na ulici Brandýská na hlavním tahu ve směru na Brandýs nad Labem. „Postupně zaplňujeme prázdná místa na mapě a obyvatelé Kostelce tak nyní za námi nebudou muset jezdit do Neratovic nebo Brandýsa nad Labem / Staré Boleslavi. Naplňujeme tak náš cíl být lidem blíž. Právě menší města jsou základem naší prodejní sítě,“ říká k nově otevřené prodejně Pavol Bucko, vedoucí expanze PENNY a dodává. „Zatímco v nedávné době jsme otevřeli dvě atypické prodejny v našem hlavním městě, ať už v Praze na Pankráci nebo v rámci projektu Nová Waltrovka, v Kostelci se jedná o naši typickou samostatnou prodejnu s prodejní plochou bezmála tisíc metrů čtverečních. Věřím, že lidé v Kostelci a nejbližším okolí uvítají, že už za námi nemusí dojíždět, a že si cestu k nám najdou i noví zákazníci. Stejně jako na všech našich prodejnách se mohou těšit na příjemné, čisté a přátelské prostředí s širokou nabídkou našich originálních produktů, které jinde nekoupí, a to za výhodné ceny.“


Nové PENNY v Kostelci nad Labem přivítalo zákazníky na ulici Brandýská a nabízí jim kromě široké nabídky produktů také 84 parkovacích míst. Otevřeno bude denně od 7 do 20 hodin.


Otevřením nových prodejen pokračuje PENNY v plánované expanzi a do konce letošního roku připravuje otevření dalších obchodů například v přerovském Koloseu, v Praze nebo Ždírci nad Doubravou, kde v těchto týdnech roste po Skutči na Chrudimsku další celodřevěná ekologická prodejna PENNY. Na konci října rovněž zahájilo výstavbu na místě požárem zničené prodejny v Chodově na Karlovarsku.