1. home
  2. Tiskové zprávy
  3. Nové PENNY v Hlučíně a Praze

Pro média

NOVÉ PENNY V HLUČÍNĚ A PRAZE

Praha, 16. prosinec 2022PENNY otevřelo pro své zákazníky další dvě nové prodejny. V pořadí jedenácté a dvanácté letošní nově otevřené prodejny se dočkali obyvatelé Hlučína a pražského sídliště Lhotka.


V Hlučíně vyrostla nová prodejna na ulici Cihelní bezprostředně vedle stávající prodejny a pro tamní obyvatele se tak změnilo zejména prostředí a komfort nakupování. „Stávající prodejna už nesplňovala standardy, které chceme našim zákazníkům jako moderní diskont 21. století nabízet. Proto jsme využili prostoru, který byl hned vedle této prodejny na místě bývalého obchodu pro kutily. Na jeho místě jsme pak postavili naši nejmodernější prodejnu, která lidem nabídne v příjemném prostředí vše, co od nás mohou očekávat, včetně nabídky produktů nejvyšší kvality za nejvýhodnější ceny,“ řekl při otevření prodejny Mathias Mentrop, jednatel společnosti odpovědný za expanzi PENNY. Nová prodejna o rozloze 831 m2 nabídne zákazníkům komfort a prostředí tak, jak jsou u PENNY zvyklí společně s možností nákupu v dalších obchodech v okolí, s nimiž prodejna sdílí okolní parkoviště.


Nové prodejny se dočkali také obyvatelé pražského sídliště Lhotka, a to na ulici Mariánská. Prodejna s prodejní plochou 1 060 m2 vznikla využitím a kompletní přestavbou původní prodejny potravin. „Využili jsme možnosti být lidem opět o něco blíž. Máme prodejny nedaleko v Modřanech a na Novodvorské, a víme, že lidé k nám chodí rádi. Proto jsme využili toho, že můžeme kompletně přestavět původní objekt a nově nabídnout také lidem na sídlišti Lhotka prostředí a nabídku moderního diskontu 21. století na úrovni, kterou si zaslouží,“ řekl při otevření Mathias Mentrop. Nová prodejna Mariánská bude mít otevřeno každý den od 7 do 21 hodin a pro zákazníky je připraveno 60 parkovacích míst.