1. home
  2. Novinky a soutěže

Upozornění pro zákazníky

Vážení zákazníci,

z preventivních důvodů vás informujeme o možném výskytu plísně u výrobku Korbáčik Karlova Koruna s datem spotřeby 18.6.2022. 

Výrobek může být vrácen do jakékoliv prodejny Penny. Kupní cena bude vrácena i bez předložení pokladního dokladu. Ostatní výrobky prodávané v prodejnách Penny Market nejsou tímto opatřením dotčeny.


Nechodí vám PENNY letáky do schránky?

Vážení zákazníci, 

pokud vám nechodí PENNY letáky do schránky, napište nám přes kontaktní formulář. My rychle zajistíme nápravu a už vám žádné výhodné nabídky PENNY neuniknou. 

Aktuálně modernizované prodejny

Následující prodejny budou uzavřeny kvůli rekonstrukci delší dobu. O jejich otevření Vás budeme informovat:


Od 26. 2. - prodejna Třemošná.

Od 23.3. - prodejna Trutnov II Horská 571

od 18.4. - prodejna Týn nad Vltavou, Průmyslová 560


Následující prodejny budou z důvodu modernizace od 12.5. od 18:00 uzavřeny. Znovu otevřeny budou 12.5. v 7:00:


  • Kladno, Milady Horákové 2751 
  • Nový Bydžov, Revoluční 775 
  • Duchcov, Osecká 1483


Následující prodejny budou z důvodu modernizace od pátku 13.5. od 18:00 uzavřeny. Znovu otevřeny budou ve čtvrtek 19.5. v 7:00:


  • Kladno, Americká 749
  • Kopřivnice, Obránců míru 286/38b
  • Varnsdorf, Kmochova 3156

Omlouváme se za komplikace způsobené modernizací našich prodejen. 

!!! PODVODNÉ SOUTĚŽE !!!

Rádi bychom upozornili zákazníky na podvodné soutěže, které se v posledních dnech šíří internetem (Facebook a WhatsApp) i pomocí SMS v podobě podvodných stránek nabízejících výhru z "našeho slosování", mobilní telefony nebo další podezřelé výhry.

Nově se objevil také případ, kdy bylo zákazníkovi voláno z neznámého čísla a bylo mu tvrzeno, že vyhrál 100 000 Kč v naší "soutěži" bez dalších detailů.

Žádná takové soutěže neprobíhají, všechny naše soutěže probíhají pouze prostřednictvím našich oficiálních kanálů - tady na Facebooku, na webových stránkách penny.cz, na našem Instagramu, případně oficiálním e-mailem, v letáku či na prodejně. Důrazně doporučujeme na tyto podvodné zprávy nereagovat a žádné údaje nevyplňovat ani na zprávy nereagovat. Podvodné soutěže poznáte například podle neoficiální url webové stránky či starého loga PENNY.

Ukázky aktuálně rozesílaných podvodných zpráv: