1. home
  2. Novinky a soutěže

Upozornění pro zákazníkyDodavatel Bastek Coffee & Tea sp.j. informuje o stažení produktu PENNY Bylinný čaj šalvěj 40G.


Společnost  Bastek Coffee & Tea sp.j. stahuje z důvodu preventivní ochrany spotřebitele z trhu produkt PENNY Bylinný čaj šalvěj 40G s datem minimální trvanlivosti 04/2025 a šarží Lot L2787/2/104.


Vzhledem k tomu, že byl překročen maximální obsah pyrolizidinových alkaloidů, nelze vyloučit možnost zdravotních obtíží.

Pyrrolizidinové alkaloidy se v přírodě vyskytují jako látky, které jsou tvořeny rostlinami, do bylinného čaje se tak mohou dostat neúmyslně během sběru.


Produkt s danou šarží se prodával mimo jiné i v PENNY Česká republika. Tento produkt byl stažen ze všech prodejen. Pokud jste ho již zakoupili, doporučujeme se vyhnout jeho konzumaci. Uvedený produkt s datem minimální trvanlivosti 04/2025 a šarží Lot L2787/2/104 mohou zákazníci vrátit na prodejnách PENNY i bez předložení účtenky.


Máte-li dotazy, kontaktujte PENNY CZ na zákaznické lince 800 202 220 nebo e-mailem info@penny.cz.


Společnost  Bastek Coffee & Tea sp.j. se tímto omlouvá všem zákazníkům za způsobené nepříjemnosti.


Praha, 9.5.2024Upozornění pro zákazníkySpolečnost Penny informuje o stažení produktu PENNY KAKAOVÝ PRÁŠEK 250G.

Praha 4. dubna 2024


Společnost Penny stahuje z důvodu preventivní ochrany spotřebitele z trhu produkt PENNY KAKAOVÝ PRÁŠEK 250G s datem minimální trvanlivosti 05/2025.


Vzhledem k tomu, že maximální hladina ochratoxinu A byla překročena nad zákonem stanovený limit, nelze vyloučit možnost zdravotního rizika.


Produkt s danou šarží se prodával mimo jiné i v PENNY Česká republika. Tento produkt byl stažen ze všech prodejen. Pokud jste ho již zakoupili, doporučujeme se vyhnout jeho konzumaci. Produkt s datem minimální trvanlivosti 05/2025 mohou zákazníci vrátit na prodejnách PENNY i bez předložení účtenky.


Máte-li dotazy, kontaktujte PENNY CZ na zákaznické lince 800 202 220 nebo e-mailem info@penny.cz.


Společnost Penny se tímto omlouvá všem zákazníkům za způsobené nepříjemnosti.Upozornění pro zákazníky
Dodavatel Natais SAS informuje o stažení popcornu SOLTY POPCORN SLANÝ 300g A SOLTY POPCORN MÁSLOVÁ PŘÍCHUŤ 300g.

Praha 23. března 2024


Dodavatel Natais SAS stahuje z důvodu preventivní ochrany spotřebitele produkt SOLTY POPCORN 300g s datem minimální trvanlivosti 10.5.2025 a SOLTY POPRCORN MÁSLOVÁ PŘÍCHUŤ 300g s datem minimální trvanlivosti 13.2.2024.


Vzhledem k tomu, že byla překročena maximální hladina aflatoxinu, nelze při zvýšené konzumaci možné vyloučit možnost zažívacích potíží.


Produkt s danou šarží se prodával mimo jiné i v PENNY Česká republika. Tento produkt byl stažen ze všech prodejen. Pokud jste ho již zakoupili, doporučujeme se vyhnout jeho konzumaci. Produkt s datem minimální trvanlivosti 10.5.2025 (Popcorn slaný) a s darem minimální trvanlivosti 13.2.2024 (máslová příchuť) mohou zákazníci vrátit na prodejnách PENNY i bez předložení účtenky.


Máte-li dotazy, kontaktujte PENNY CZ na zákaznické lince 800 202 220 nebo e-mailem info@penny.cz.


Dodavatel Natais SAS se omlouvá všem zákazníkům za způsobené nepříjemnosti.

Upozornění pro zákazníky

Výrobek DĚTSKÉ VLHČENÉ UBROUSKY MIX 80 KS BEBELINO od dodavatele Rewe obsahuje plasty.
Výrobek PLEŤOVÉ ČISTICÍ UBROUSKY MIX 25 KS BE IN od dodavatele SC Grande Gloria obsahuje plasty.

Modernizace prodejen

Vážení zákazníci, 


  • prodejna v Chodově v ulici U koupaliště je uzavřena, otevřena bude v průběhu roku 2024 o přesném datu otevření vás budeme informovat.


Omlouváme se za způsobené komplikace a budeme se těšit na vaši návštěvu.Nechodí Vám do schránky letáky?

Vážení zákazníci, 

pokud vám nechodí PENNY letáky do schránky, napište nám přes kontaktní formulář. My rychle zajistíme nápravu a už vám žádné výhodné nabídky PENNY neuniknou. !!! PODVODNÉ SOUTĚŽE !!!

Rádi bychom upozornili zákazníky na podvodné soutěže, které se v posledních dnech šíří internetem (Facebook a WhatsApp) i pomocí SMS v podobě podvodných stránek nabízejících výhru z "našeho slosování", mobilní telefony nebo další podezřelé výhry.

Nově se objevil také případ, kdy bylo zákazníkovi voláno z neznámého čísla a bylo mu tvrzeno, že vyhrál 100 000 Kč v naší "soutěži" bez dalších detailů.

Žádná takové soutěže neprobíhají, všechny naše soutěže probíhají pouze prostřednictvím našich oficiálních kanálů - tady na Facebooku, na webových stránkách penny.cz, na našem Instagramu, případně oficiálním e-mailem, v letáku či na prodejně. Důrazně doporučujeme na tyto podvodné zprávy nereagovat a žádné údaje nevyplňovat ani na zprávy nereagovat. Podvodné soutěže poznáte například podle neoficiální url webové stránky či starého loga PENNY.

Ukázky aktuálně rozesílaných podvodných zpráv: