1. home
  2. PENNY PRODEJNA KRNOV

Pro média

PENNY POKRAČUJE V EXPANZI. DRUHOU LETOŠNÍ NOVOU PRODEJNU OTEVÍRÁ V KRNOVĚ


Praha, 11. dubna 2024 


Řetězec PENNY pokračuje v expanzi a posiluje pozici nejdostupnější sítě obchodů s potravinami s největším počtem prodejen v tuzemsku. Druhou novou prodejnu v letošním roce otevře ve třiadvacetitisícovém Krnově. 


Nová prodejna PENNY je součástí obchodního centra S1, které vzniklo v místě bývalé slévárny. Kromě PENNY tu zákazníci najdou také například obchod s elektronikou, domácí potřeby nebo vybavení pro chovatele. „Rozšiřujeme naši síť do všech míst, kde to dává smysl z hlediska počtu potenciálních zákazníků a vzdálenosti našich dalších prodejen. Z Krnova do nejbližší prodejny PENNY museli doposud zákazníci cestovat kolem 20 kilometrů buď do Opavy nebo Bruntálu. Takže jsme moc rádi, že se podařilo toto bílé místo na mapě vyplnit,“ uvedl vedoucí oddělení expanze PENNY Pavol Bucko. 


Prodejna v Revoluční ulici nabídne plochu 911 m2, otevřeno bude každý den od 7 do 20 hodin. Zákazníkům budou k dispozici 4 klasické pokladny a 108 parkovacích míst je zajištěno v rámci celého obchodního centra. 


PENNY v letošním roce již otevřelo ve Ždírci nad Doubravou na Vysočině celodřevěnou prodejnu, která je díky použití moderních a šetrných technologií nejekologičtějším diskontním obchodem v Česku. Rozšiřování obchodní sítě, která koncem loňského roku zahrnovala 421 prodejen, bude pokračovat i v dalších měsících. Letos PENNY na českou mapu plánuje přidat mimo jiné prodejny v Praze, Bechyni, Kojetíně, Podivínu, nebo Miroslavi. Jednou z priorit letošního roku je opětovné otevření prodejny v Chodově na Sokolovsku. Prodejnu PENNY v Chodově v roce 2022 zcela zničil požár a místní tak přišli o možnost výhodného nakupování. Novou prodejnu v Chodově plánuje PENNY otevřít do léta.


Stejně jako na všech prodejnách PENNY se i v Krnově mohou zákazníci těšit na příjemné, čisté a přátelské prostředí s širokou nabídkou originálních produktů, které jinde nekoupí, a to za výhodné ceny. Prodejna navíc nabízí i komfortní zázemí pro zaměstnance a využívá úsporné chladící, mrazící či osvětlovací technologie.