1. home
  2. PŘIPRAVTE SE NA LÉTO S KUCHYŇSKÝM PŘÍSLUŠENSTVÍM Z PENNY

Pro média

PŘIPRAVTE SE NA LÉTO S KUCHYŇSKÝM PŘÍSLUŠENSTVÍM Z PENNY


Praha, 27. června 2024


Léto je tu a ruku v ruce s ním i horké slunečné počasí, ke kterému neodmyslitelně patří grilovačky. PENNY proto pro své zákazníky připravilo speciální věrnostní akci s užitečnými kuchyňskými produkty. Nejen zeleninu, ovoce, ale i maso jednoduše nakrájíte se sadou kuchyňských nožů značky Vivess, které nyní zakoupíte se slevou až 63 %. Díky praktickým skleněným dózám zase uchováte potraviny déle čerstvé. 


„V PENNY fandíme nejen fotbalu, ale i domácímu vaření. S rozmanitou nabídkou nožů v kampani půjde krájení jako po másle. Zároveň věříme, že i taková maličkost jako dózy na uchování potravin mohou napomoci k menšímu plýtvání jídlem, ke kterému nejčastěji dochází právě v domácnostech. Hodí se totiž nejen na uvařená jídla, ale i rozkrojené ovoce, nebo načaté sýry, které tak vydrží déle čerstvé,“ uvedl Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu společnosti PENNY.


Plýtvejte jídlem méně díky dobrému uskladnění 


Kvalitní skleněné dózy s víkem v různých velikostech skvěle poslouží k delšímu uchování čerstvých potravin. Všechny dózy jsou vyrobené z odolného skla, jsou mrazu i žáruvzdorné a vhodné do myčky i mikrovlnné trouby. Plastové víko pro uchování potravin má navíc možnost ventilace pro snadný ohřev v mikrovlnné troubě. 


Kromě dóz nabízí věrnostní kolekce od PENNY také velkou skleněnou salátovou mísu, která je vhodná třeba pro přípravu svěžích letních salátů. Všechny produkty z kampaně pochází od značky VIVESS, která se vyznačuje vysokou kvalitou a zákazníci PENNY ji dobře znají.


Sbírejte body a získejte kuchyňské pomocníky se slevou


Nakupte v PENNY a za každých 200 korun nákupu získáte jeden bod. Za každých deset nasbíraných bodů můžete využít slevu až 63 % na nákup produktů VIVESS v kterékoliv prodejně PENNY. Sběratelská akce potrvá od 27. června do 14. srpna 2024, body lze však uplatnit i týden poté (do 21. srpna), nebo do vyprodání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY. Další informace, přehled produktů a kompletní pravidla naleznete v informačních letácích nebo na www.penny.cz.