1. home
  2. V LETNÍ VĚRNOSTNÍ KAMPANI PENNY NABÍZÍ ZVÝHODNĚNÉ NOŽE A PRAKTICKÉ KUCHYŇSKÉ KRABIČKY

Pro média

V LETNÍ VĚRNOSTNÍ KAMPANI PENNY NABÍZÍ ZVÝHODNĚNÉ NOŽE A PRAKTICKÉ KUCHYŇSKÉ DÓZY


Praha, 27. červen 2024


V letní sběratelské kampani PENNY s názvem „Cože? Krabičky a nože!“ najdou zákazníci rozmanitou nabídku nožů a krabiček na potraviny značky VIVESS. Ty mohou zákazníci získat za zvýhodněnou cenu po nasbírání bodů ve věrnostní kampani, která startuje od 27. června a potrvá až do 14. srpna 2024. 


Ve věrnostní kampani získají zákazníci slevu více než 60 procent z původní ceny produktů jako jsou krájecí nože a skleněné dózy na uchovávání potravin. „Značka Vivess, která se v našich kampaních objevuje pravidelně, je u našich zákazníků velmi oblíbená. V letní věrnostní kampani nabídneme zákazníkům sadu nožů, kterými si mohou doplnit svou kuchyňskou výbavu. Odolné dózy na potraviny zase díky neprodyšnému zavírání uchovají potraviny dlouho čerstvé,“ říká Vít Vojtěch, marketingový manažer PENNY.


Věrnostní kampaň v létě poběží ve všech více než 420 prodejnách PENNY. Celkem třináct produktů značky VIVESS si mohou zákazníci koupit se slevou po nasbírání 10 bodů do sběratelské kartičky. Jeden bod přitom obdrží za každých 200 korun nákupu. Slevu lze v prodejnách uplatnit ještě týden po skončení sběratelské kampaně, případně do vyprodání zásob v síti obchodů PENNY po celém Česku. 


Další informace o věrnostní kampani včetně pravidel najdete v informačních letácích nebo na www.penny.cz.