NAŠE AKCE

Řada skvělých akcí, slev a exkluzivních produktů čeká jen na vás. Přijďte a vyberte si!

NAŠE PRODUKTY

Kvalitní produkty, privátní značky a výrobky lokálních dodavatelů. To vše seženete v PENNY!

PENNY KARTA

Vše, co potřebujete vědět k PENNY kartě a naší mobilní aplikaci PENNY.

NAŠE KAMPANĚ

Sbírejte body za nákupy a pořiďte si za body produkty z naší věrnostní akce!

PENNY KOUTEK

Omezujeme plýtvání potravinami a přinášíme vám nápady, jak se také zapojit. Inspirujte se našimi tipy a recepty.

NAŠE AKCE

Řada skvělých akcí, slev a exkluzivních produktů čeká jen na vás. Přijďte a vyberte si!

NAŠE PRODUKTY

Kvalitní produkty, privátní značky a výrobky lokálních dodavatelů. To vše seženete v PENNY!

PENNY KARTA

Vše, co potřebujete vědět k PENNY kartě a naší mobilní aplikaci PENNY.

NAŠE KAMPANĚ

Sbírejte body za nákupy a pořiďte si za body produkty z naší věrnostní akce!

PENNY KOUTEK

Omezujeme plýtvání potravinami a přinášíme vám nápady, jak se také zapojit. Inspirujte se našimi tipy a recepty.

Domů
/
Moje PENNY karta
/ Moje PENNY karta

 doplníme cover

 doplníme cover

PENNY KARTA

Vážení zákazníci, z technických důvodů není dočasně možné si objednat PENNY kartu online na pennykarta.cz. Již pracujeme na opravě a současně na vylepšené verzi. Představíme vám ji již brzy!

PENNY karta je náš věrnostní program, který přináší spoustu výhod pro naše věrné zákazníky. PENNY kartu si založíte zdarma a budete moci nejen nakupovat své oblíbené produkty za nižší ceny, dostávat pravidelně kupony na své oblíbené produkty, ale také využívat mnoho dalších výhod z našeho speciálního programu. Stačí předložit kartu při placení ve Vašem PENNY. Je to jednoduché!

 

 

 

  • Kupony na oblíbené produkty. Stačí mít souhlas s profilováním a každý měsíc získáte kupony se slevou na vaše oblíbené produkty.
  • Nákupy za nízké ceny. Své oblíbené produkty pořídíte za nižší ceny a časopis S PENNY u stolu dokonce jen za 5 Kč.
  • Speciální věrnostní program Vám umožní čerpat všechny nové nabízené výhody, které pro Vás neustále připravujeme.
  • Soutěže plné výher. S PENNY kartou Vás čekají i skvělé výhry, například měsíc nákupů v našich prodejnách ZDARMA.
  • Novinky ze světa PENNY - o našich speciálních akcích  a aktuálních nabídkách budete vědět vždy jako první a nic Vám neunikne!
  • Sleva na vybrané zájezdy PENNY dovolené.

 

 

Novou kartu si můžete založit přímo ve Vaší prodejně PENNY - u pokladny odevzdáte vyplněný a podepsaný registrační formulář, za který kartu ihned obdržíte a můžete ji hned použít k nákupu.

 

Nejčastější dotazy

OBECNÉ

Web pennykarta.cz nefunguje a nemůžu se zaregistrovat, co se děje?

Z technických důvodů je dočasně web pennykarta.cz nedostupný. Pracujeme na opravě a vylepšení. Pokud v mezidobí chcete získat PENNY kartu, na prodejně Vám ji rádi po vyplnění formuláře vydají.

• Proč při komunikaci s pennykarta@penny.cz potřebujete vědět registrační údaje?

Bez registračních údajů (např. celé jméno, adresa, datum narození, popřípadě číslo PENNY karty) nejsme schopni identifikovat Vaší registraci v databázi a pomoci tak s řešením problému.

 

• Nemám e-mail, můžu se i tak registrovat a získat PENNY kartu?

Pokud opravdu nemáte email, PENNY KARTU Vám i tak rádi vydáme. Není však možné tak učinit on-line. Pro on-line registraci je nutné mít správně vyplněný e-mail. Můžete však na kterékoli prodejně využít papírového formuláře, kde není třeba e-mail vyplnit.

 

• Sbírám na PENNY kartu nějaké body?

Zatím na PENNY kartě body nesbíráte, s PENNY kartou máte celou řadu jiných výhod – například slevy na produkty určené pouze pro držitele PENNY karty, letáky e-mailem, speciální nabídky pouze pro členy programu či exkluzivní informace. Do budoucna však připravujeme pouze pro držitele karet další zajímavé benefity.

 

• Mám trvalé bydliště mimo ČR (např. Slovensko), mohu kartu získat?

Ano, o kartu můžete požádat i s trvalým bydlištěm mimo ČR, PENNY karty z online registrací ale doručujeme pouze po ČR (adresa doručení musí být ČR).

 

• V registračním formuláři jsem zaškrtl zasílání reklam pomocí SMS, teď mi přišla od PENNY SMS s potvrzením. Co mám udělat?

Na došlou SMS stačí odpovědět ANO - jen tak to jednoduše :). Jen upozorňujeme, že Vaše odpověď bude zpoplatněna podle Vašeho tarifu. Pokud neodpovíte ANO, Váš souhlas se zasíláním SMS se nepotvrdí a SMS Vám chodit nebudou.

 

• Rád bych uplatnil svoje práva v souvislosti s ochranou osobních údajů. Jak mohu postupovat?

Právě pro tyto případy máme speciální stránku www.ochranadat.penny.cz, kde nabízíme komplexní přehled na toto téma. Můžete tam využít příležitosti a vyžádat si informace ohledně osobních údajů, které o Vás zpracováváme a možnosti je opravit nebo zcela odstranit.

 

• Od kdy platí nová PENNY karta?

Vaše nová PENNY karta je platná hned, jakmile ji dostanete. Ať už si kartu vyzvednete přímo v prodejně, nebo Vám ji doručíme poštou, případně se Vám zobrazí v mobilu, ihned ji můžete použít.

 

PLASTOVÁ KARTA

• Požádal/a jsem si on-line o zaslání nové PENNY karty poštou a ještě mi nic nepřišlo, co s tím?

Doručení zásilky může trvat až tři týdny, ve výjimečných případech i měsíc. Vyčkejte tedy prosím a pokud Vám do této doby nic nepřijde, pošlete nám prosím jméno a adresu, kterou jste uvedl/a při registraci na email pennykarta@penny.cz a my situaci prověříme.

 

• Jsem si jistý, že jsem v papírovém formuláři vyplnil e-mail i PSČ, ale nejde mi se přihlásit.

Zpracování formulářů trvá 3 až 4 týdny. Je tedy možné, že Váš papírový formulář ještě nebyl zpracován. Případně je možné, že při digitalizaci formuláře došlo k chybnému načtení některého znaku. Proto Vám přihlášení nefunguje. Napište nám na email pennykarta@penny.cz Vaše registrační údaje a my situaci prověříme.

 

• Na prodejně mi řekli, že mi novou kartu nemohou vydat, případně, že nemají registrační formuláře a o kartu si mám zažádat online.

Registrace je možná jak na prodejně, tak i online. Pokud Vám nevyhovuje registrace online a chcete novou PENNY kartu získat přímo na prodejně, doporučujeme v takovém případě navštívit jinou prodejnu PENNY nebo několik dní počkat, než bude opět zásoba karet a formulářů na Vaší prodejně. Děkujeme za Vaši trpělivost.

 

• Po přihlášení vidím v mých údajích překlepy nebo nesmyslné údaje.

Za to se omlouváme. Při digitalizaci papírového formuláře se může stát, že některé znaky jsou špatně načteny. Prosím upravte své údaje na stránce www.pennykarta.cz/moje-penny/, pro příští přihlášení už bude vše v pořádku.

 

• Mám víc plastových PENNY karet, co s tím?

Zvolte si prosím jen jednu z nich, kterou budete opravdu používat. S touto PENNY kartou se přihlaste on-line, zkontrolujte údaje uvedené u PENNY karty (případně je změňte) a používejte pouze tuto jednu PENNY kartu. Ostatní PENNY karty, pokud nebudou delší dobu používány, budeme z databáze postupně mazat.

 

• Máme v rodině víc PENNY karet a nevím, která je na moje jméno.

Zkuste se k PENNY kartě přihlásit na stránce www.pennykarta.cz/moje-penny/ pomocí údajů zadaných při registraci. Pokud to nelze, zkuste to u další PENNY karty. Jen tak můžete sám/a ověřit, která PENNY karta je Vaše. Bohužel ani na požádání Vám nemůžeme sdělit komu PENNY karta patří, porušili bychom tak zákon o ochraně osobních údajů. Můžeme Vám sdělit pouze informace k Vaší PENNY kartě a to na emailu pennykarta@penny.cz. Uveďte však Vaše celé jméno, příjmení a dotaz nám zašlete z e-mailu, který jste uvedl/a při online registraci k PENNY kartě.

 

• Ztratil/a jsem PENNY kartu. Jak získám novou?

Napište nám na pennykarta@penny.cz Vaše registrační údaje (pokud jste si zaznamenal/a i číslo ztracené PENNY karty, tak i toto). Vaši registraci zneplatníme spolu se ztracenou kartou. Poté si můžete zřídit novou PENNY kartu na www.pennykarta.cz/moje-penny/registrace/ nebo pomocí registračního formuláře na nejbližší prodejně. Vaši starou PENNY kartu po čase smažeme z databáze.

20181212