NAKUPUJTE HEZKY ČESKY
NAKUPUJTE HEZKY ČESKY

PENNY KARTA

PENNY karta je náš věrnostní program, který přináší spoustu výhod pro naše věrné zákazníky. PENNY kartu si založíte zdarma a budete moci nejen nakupovat své oblíbené produkty za nižší ceny, dostávat pravidelně kupony na své oblíbené produkty, ale také využívat mnoho dalších výhod z našeho speciálního programu. Stačí předložit kartu při placení ve Vašem PENNY. Je to jednoduché!
  • Kupony na oblíbené produkty. Stačí mít souhlas s profilováním a každý měsíc získáte kupony se slevou na vaše oblíbené produkty.
  • Nákupy za nízké ceny. Své oblíbené produkty pořídíte za nižší ceny a časopis S PENNY u stolu dokonce jen za 5 Kč.
  • Speciální věrnostní program Vám umožní čerpat všechny nové nabízené výhody, které pro Vás neustále připravujeme.
  • Soutěže plné výher. S PENNY kartou Vás čekají i skvělé výhry, například měsíc nákupů v našich prodejnách ZDARMA.
  • Novinky ze světa PENNY - o našich speciálních akcích  a aktuálních nabídkách budete vědět vždy jako první a nic Vám neunikne!
  • Sleva na vybrané zájezdy PENNY dovolené.
  • Jednoduchá online úprava Vašeho profilu a zadaných souhlasů na https://pennykarta.cz/moje-penny/

Získat PENNY kartu je opravdu snadné. Zde jsou dva způsoby, jak na to:

1. Online registrace

V tomto případě stačí vyplnit základní údaje a souhlas se zpracováním údajů, a pak si jen vybrat, zda chcete svou kartu poslat poštou domů, nebo nahrát do Vaší PENNY aplikace.

Založte si svoji PENNY kartu:  DIGITÁLNÍ / KARTA POŠTOU

2. V prodejně PENNY

Novou kartu si můžete založit přímo ve Vaší prodejně PENNY - u pokladny odevzdáte vyplněný registrační formulář, za který kartu ihned obdržíte.

 

Jednoduchá úprava Vašeho online profilu - pokud si přejete změnit Vaše údaje v databázi, připravili jsme zde pro vás jednoduchý návod. Zde zase najdete návod na úpravu Vašich souhlasů. 

Příznivce mobilních aplikací jistě potěší, že mohou mít PENNY kartu přímo v mobilu. Stačí si založit digitální kartu, potvrdit zaslaný ověřovací kód a doplnit do aplikace verifikační kód, který Vám přijde prostřednictvím e-mailu a díky němuž se Vám vygeneruje číslo Vaší nové digitální karty do PENNY aplikace. Tak neváhejte a stáhněte si naši aplikaci ZDARMA z App Store nebo Google Play. Více informací o aplikaci najdete zde

Nejčastější dotazy