1. home
  2. Kariéra
  3. Kariéra

Kariéra

Jedna práce, mnoho příležitostí

Do svých řad hledáme jak ostřílené odborníky, tak šikovné lidi bez zkušeností a praxe.

CHCETE PRACOVAT V PENNY?

Ozvěte se nám !

Nejjednodušší je odpovědět přímo v inzerátu na našich kariérních stránkách, anebo nám zavolejte na tel. 800 202 220, případně nás můžete kontaktovat emailem na nabor@penny.cz

Jak bude probíhat výběrové řízení?

Po úspěšném přihlášení na pozici přímo přes inzerát, obdržíte potvrzující email, že jsme všechny materiály obdrželi a začíná výběrové řízení. Ozýváme se nejpozději do 14 dnů od odeslání potvrzovacího emailu.


Během dvou týdnů hodnotí náboráři společně s manažerem všechny přijaté zájemce. Nejvhodnější uchazeče poté zveme k osobnímu setkání. Obvykle absolvujete dvě kola pohovorů. U vybraných pozic můžete dostat pozvánku na Assessment Centrum.


Výběrové řízení od vašeho přihlášení na pozici až po předání nabídky trvá obvykle 3 až 4 týdny, na prodejně do 14 dnů.


Pokud máte zájem o práci na prodejně, stavte se přímo na některé z našich prodejen, případně zavolejte na naši náborovou linku (281 018 018), kde s vámi vyplníme krátký dotazník a následně vás zařadíme do výběrového řízení na konkrétní pozici.

Můžu v PENNY pracovat i jako brigádník?

Ano. Brigády nabízíme v průběhu celého roku na prodejnách, ale také na centrále společnosti. Aktuální brigády společně s částečnými úvazky naleznete v nabídce volných pracovních míst. Studenti i maminky na rodičovské dovolené si v PENNY mají možnost přivydělat také před vánočními svátky, Velikonocemi, nebo přes léto.

Jsem absolvent, najdu v PENNY uplatnění?

Ano. Pro absolventy máme otevřené nabídky pracovních pozic celý rok. Jedná se především o pozice na centrále. Můžete se stát například asistentem nákupu, specialistou marketingu, anebo junior kontrolorem. Téměř na všechny pozice na centrále se vám bude hodit komunikativní znalost anglického jazyka.


V průběhu celého roku vybíráme do programu Management Trainee talentované absolventy, nebo studenty posledních ročníků vysokých škol a univerzit, kteří si během jednoho roku projdou významnými odděleními na centrále a získají komplexní přehled o fungování společnosti. Budete součástí nejen skvělých týmů, ale i zajímavých projektů. Na konci programu, s vysokou pravděpodobností, získáte pracovní pozici v oddělení, které vám vyhovuje nejvíce.

Absolventům bez znalosti anglického jazyka, kteří nemohou pracovat na naší centrále (Radonice u Prahy), pak nabízíme práci na prodejnách nebo přímo spojenou s provozem. Jedná se především o pozice vedoucích prodejen, zástupců vedoucích prodejen a oblastních vedoucích.

Zaujalo Vás, jak naši zaměstnanci kariérně rostou? Přidejte se k nám!