1. home
  2. PENNY nože 2023

Pro média

ZAOSTŘETE NA NOŽE VIVESS

Praha, 8. červen 2023


V letní věrnostní kampani, která startuje 8. června, nabízí PENNY svým zákazníkům kolekci sedmi nožů značky VIVESS doplněné o praktické nůžky, protiskluzové dřevěné prkénko a bambusový držák na nože. Díky bodům za své nákupy mohou zákazníci získat nože se slevou až 66 %.


„Léto, to je čas společných setkání při grilování nebo u dobrého jídla. Proto jsme chtěli v nové kampani nabídnout něco, co se bude našim zákazníkům v tomto období hodit. Kvalitní nože od naší značky Vivess ovšem využijí nejen při přípravě letních pokrmů. Od roku 2012, kdy tato značka vznikla, si na trhu vydobyla své místo a zákazníci už se i v rámci našich akcí přesvědčili o kvalitě jejích produktů. Věřím, že tomu bude i tentokrát,“ říká k letní akci pro věrné zákazníky Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu PENNY.


Profesionální nože VIVESS jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Jejich čepele jsou pružné, dlouhodobě ostré a odolné proti rzi. Jsou navrženy v moderním designu s ergonomickými rukojeťmi. Kolekci 7 nožů od univerzálního nože, přes nože na rajčata, na loupání, na chleba, na maso až po u mnoha kuchařů velmi populární Santoku nůž, doplňují praktické kuchyňské nůžky, protiskluzové dřevěné prkénko a bambusový blok na nože s magnetickou úchytkou pro uložení všech sedmi nožů.


Jakýkoliv z deseti nabízených produktů VIVESS si mohou zákazníci PENNY koupit za výhodné ceny ve všech prodejnách PENNY se slevou s body za své nákupy až do začátku srpna. V průběhu věrnostní kampaně zákazníci dostanou za každých 200 korun svého nákupu 1 bod a za 10 těchto bodů pak dostanou atraktivní slevu na některý z produktů z nabízené kolekce. Body lze získat až od 9. srpna a uplatnit je o týden déle nebo do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY.


Inspiraci a recepty, které si s noži VIVESS mohou lidé připravit, pak najdou v aktuálním čísle S PENNY U STOLU. Nápady a inspiraci najdete také na Facebooku a Instagramu PENNY. Videa s recepty Martina Škody, pak můžete shlédnout na YouTube kanálu PENNY.


#varimehezkycesky