1. home
  2. Tiskové zprávy
  3. Dinoparta z PENNY

Pro média

DINOPARTA Z PENNY

Praha, 21. duben 2022PENNY v rámci akce pro věrné zákazníky nyní nabízí osm plyšových dinosaurů. Díky nim děti mohou poznat pravěký svět a dozvědět se něco i o jejich životě. Od 21. dubna až do konce června mohou zákazníci PENNY pořídit svým dětem plyšáky se slevou 73 %.


T-Rex, Bronťa, Saurík, Pteráček, Edina, Tricík, Stegi a Paras, to jsou jména 8 prehistorických dinosaurů, kteří jsou součástí jedinečné kolekce. Vycházejí ze skutečných názvů pravěkých dinosaurů a děti se v rámci kampaně mohou o jednotlivých druzích dozvědět zajímavé informace. „Chceme nejen dětem udělat radost, ale naším cílem je, aby se také něco o těchto prehistorických zvířatech dozvěděly. Doufáme, že si děti tyhle plyšáky oblíbí, a současně si zapamatují zajímavosti z pravěku,“ okomentoval volbu plyšáků Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu PENNY.


V rámci tradiční věrnostní akce stačí nakoupit v PENNY a za každých 200 korun nákupu v PENNY obdrží zákazník 1 bod. Za 10 bodů nasbíraných ve sběratelské kartičce pak bude možné zakoupit vybraného plyšáka za zvýhodněnou cenu 79,90 Kč. Lze jej, samozřejmě, pořídit i bez bodů, a to za plnou cenu 299 korun. Tato věrnostní akce potrvá od 21. dubna do 22. června a body bude možné uplatnit o týden déle, tedy do 29. června. Akce platí do vyprodání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY po celé republice.


Podrobná pravidla na www.penny.cz.

Obsah TZ ke stažení:

Stáhnout TZ .doc
Stáhnout TZ .pdf
Stáhnout fotky .zip
Stáhnout vše .zip