1. home
  2. Tiskové zprávy
  3. PENNY posiluje na Hané

Pro média

PENNY POSILUJE NA HANÉ

Praha, 24. březen 2022Svoji už třetí novou prodejnu v letošním roce otevírá PENNY v Olomouci. Jedná se rovněž o třetí prodejnu s červenožlutým logem v hlavním městě Hané, a tentokrát jde o prodejnu, která je součástí nového bytového komplexu Zlaté terasy v docházkové vzdálenosti od centra města.


Bytový komplex vznikl na místě už neexistujících mrazíren na Wolkerově ulici a novou prodejnu o rozloze 772 m2 najdou zákazníci v jeho přízemí. Pro zaparkování mohou využít 30 vlastních parkovacích míst přímo v garážích komplexu. „Vzhledem k tomu, že se jedná o prodejnu, která je součástí bytového domu, bylo pro nás výzvou v předem daném prostoru vytvořit našim zákazníkům důvěrně známé příjemné prostředí. Prodejna je nepatrně menší než naše standardní prodejny, ale podařilo se nám vše vyřešit a navrhnout tak, že našim zákazníkům nabídneme to, na co jsou zvyklí v plné míře. Opět jsme tak dokázali, že umíme stavět naše prodejny na zelené louce i v zastavěné oblasti tak, abychom nabídli maximum komfortu a lidé se u nás cítili příjemně. V tomto případě jsme pro obyvatele nových bytů chtěli vytvořit prostředí, kde se jim bude nejen dobře vybírat z široké nabídky českých produktů za nejvýhodnější ceny, ale kde se budou moci také setkávat se svými sousedy. Jako u všech našich nových prodejen je i tady standardem plně zakryté pečivo, zvyšující hygienu jeho prodeje,“ řekl při otevření nové prodejny Mathias Mentrop, jednatel PENNY. Otevírací doba nové prodejny bude ve všední dny od 7 do 20 hodin, o víkendech od 8 do 20 hodin.


V Olomouci se jedná po prodejnách Rooseveltova a Dolní hejčínská už o třetí prodejnu PENNY. Ta je vzdálena pouhé dvě zastávky tramvaje od centra města a 15 minut pěšky od radnice. V letošním roce PENNY otevřelo nové prodejny v Kolíně – Zálabí a v Ústí nad Labem. V závěru loňského roku se mohli radovat obyvatelé v Praze Ládví, ve Zlíně nebo Karviné. V letošním roce plánuje PENNY otevřít celkem 15 nových prodejen, těšit se mohou například v Děčíně nebo Českém Krumlově.