1. home
  2. Tiskové zprávy
  3. PENNY představuje novou digitální kartu „MOJE PENNY“

Pro média

PENNY PŘEDSTAVUJE NOVOU DIGITÁLNÍ KARTU „MOJE PENNY“

Praha, 5. května 2021

 

PENNY představuje inovovaný věrnostní program pro své stálé zákazníky. Nyní si mohou instalovat do chytrého telefonu novou podobu aplikace PENNY, a tím získají další funkce a řadu nových výhod. Na ty se mohou těšit, jak noví držitelé PENNY karty, tak stávající uživatelé. „Věrnostní program jsme rozšířili o nové funkce a výhody, abychom tak odměnili naše stálé zákazníky. Na první pohled nejvíce viditelnou změnou je, že zákazníkům nabídneme více druhů PENNY karty. Díky tomu bude náš věrnostní program dostupnější ještě širšímu počtu zákazníků než doposud,“ říká Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu společnosti PENNY.  „Někteří zákazníci preferují tradiční plastovou PENNY kartu a stačí jim pouze základní výhody, které karta poskytuje. Jiní chtějí využívat více výhod a zároveň aktivně používat aplikaci ve svém mobilním telefonu. Proto jsme chtěli dát zákazníkům možnost volby. Nyní si mohou zvolit jednu ze tří variant,“ doplňuje Vít Vojtěch.


První možností je Základní slevová karta, o kterou si zájemce může zažádat na jakékoliv prodejně PENNY. V tomto případě není nutná registrace a platnost karty není časově omezena. Touto kartou vycházíme vstříc zejména seniorům a technicky méně zdatným zákazníkům, kteří nechtějí, nebo nejsou zvyklí aktivně využívat chytrý telefon. Zákazník může začít kartu ihned používat a získává s ní slevy na celou řadu produktů, které jsou v letáku zvýhodněné pouze pro držitele karet. Dále mohou držitelé této základní karty využívat slevy na nasbírané body v rámci věrnostních kampaní, nebo na časopis S PENNY u stolu.


Druhá věrnostní karta je plně digitální a je propojená s aplikací PENNY, která je dostupná pro telefony s operačním systémem Android i iOS. Zákazník se zaregistruje on-line do účtu Moje PENNY, následně aktivuje kartu v aplikaci. Při nákupech funguje načtení digitální karty na pokladně stejně dobře jako u karty plastové. Kromě výše uvedených výhod základní karty, mohou vlastníci digitální karty prostřednictvím aplikace využívat slevové kupony na vybrané výrobky, mohou se účastnit exkluzivních soutěží, využívat slevy na zájezdy při využití služby PENNY dovolená a další výhody.


Třetí možnost věrnostní karty se vztahuje na uživatele, kteří se do věrnostního programu registrovali v minulosti a PENNY kartu již vlastní. Zákazník si může ponechat stávající kartu, pouze si stáhne novou aplikace PENNY. Veškeré výhody karty pak zákazníkům i nadále zůstávají a kartu lze bezproblémově užívat.


Digitální zákaznická karta je propojena se zcela novou aplikací PENNY. Ta přináší oproti původní aplikaci hned několik novinek a vylepšení. Nově v ní budou slevové kupony na oblíbené produkty, které budou k dispozici pouze uživatelům aplikace a držitelům digitální PENNY karty. Mezi další funkce aplikace patří možnost vyhledání jakékoliv prodejny PENNY nebo akční leták v digitální podobě. V nejbližších týdnech bude aplikace doplněna o další užitečné funkce, jako například vytváření vlastního nákupního seznamu.


 „Novou aplikaci nejvíce ocení zákazníci, kteří jsou součástí věrnostního programu a kterým aplikace umožní naplno využít veškerých výhod jejich digitální věrnostní karty,“ říká Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu společnosti PENNY. PENNY tak prokazuje, že naslouchá svým zákazníkům a vychází vstříc jejich přáním a požadavkům.