1. home
  2. Tiskové zprávy
  3. Školní rok jsme přivítali ve Volarech novým PENNY

Pro média

ŠKOLNÍ ROK JSME PŘIVÍTALI VE VOLARECH NOVÝM PENNY

Volary, 2. září 2021Město Volary ležící v jižních Čechách v okresu Prachatice je známo svými roubenými domy alpského stylu. A právě Volary jsou dalším městečkem, kde se obyvatelé mohou těšit z nejnovější prodejny PENNY. Ta byla postavena v areálu bývalých kasáren, a i díky ní se PENNY úspěšně blíží hranici 400 obchodů v České republice.


Nová prodejna ve Volarech s prodejní plochou 856 m2 je dalším obchodem řetězce s nejvyšším počtem prodejen u nás. Nová prodejna je součástí nového nákupního centra v objektu bývalých kasáren v jihočeských Volarech, které tak oživilo nevyužívané plochy s chátrajícími objekty. Nájemcem řeznictví, které je součástí nové prodejny, jsou Beskydské uzeniny. Jak je u nejnovějších prodejen PENNY zvykem, byla navržena v podobě konceptu Markhtalle s moderním designem. Důraz byl rovněž s ohledem na životní prostředí kladen na použité technologie. „Prodejna využívá šetrné technologie k vytápění a chlazení pomocí tepelného čerpadla s využitím zbytkového tepla od potravinářského chlazení. Součástí prodejny jsou také úsporné chladící regály,“ uvedl při otevření prodejny Mathias Mentrop, jednatel PENNY, a dodal: „Jsme rovněž hrdí, na vysoký standard zázemí pro naše zaměstnance. Jsme si vědomi toho, jak náročnou práci vykonávají, a proto se snažíme jim prostředí, co nejvíce zpříjemnit.“ Prodejna se nachází v nově vzniklém nákupním centru. Kromě řeznictví se v objektu v průběhu měsíce září otevřou také další obchody. Součástí prodejny je také 60 parkovacích míst pro zákazníky.


Prodejna PENNY ve Volarech je v pořadí již třetí nově otevřenou prodejnou v roce 2021. Na další nově otevřené prodejny v tomto roce se mohou těšit zákazníci mimo jiné v Jindřichově Hradci, Kolíně, Počátkách nebo v Praze Ládví. Současně jsou průběžně modernizovány stávající prodejny tak, aby poskytovaly nejmodernější příjemné a přátelské prostředí všem zákazníkům PENNY.