1. home
  2. Tiskové zprávy
  3. Zakrojte se s PENNY do roku 2021

Pro média

ZAKROJTE SE S PENNY DO ROKU 2021

Praha, 7. ledna 2021


 
Po úspěchu se sadou nožů VIVESS v loňském roce PENNY připravilo věrnostní kampaň s noži této značky i pro letošní rok. Kdo chce v kuchyni krájet s tím nejlepším, může to tak mít. Je to jen na jeho rozhodnutí, protože stačí, pořídit si své vlastní nože. V rámci věrnostní kampaně PENNY můžete vybavit svoji kuchyň jedním z šestice kuchyňských nožů značky VIVESS. Celou sadu doplňuje nezbytná ocílka, a tentokrát kromě praktických nůžek a bambusového bloku, i nezbytné bambusové prkénko.

Zákazníci si mohou tentokrát vybrat z nabídky šestice nožů: profesionálních nožů Santoku ve dvou rozměrech, kuchařského nože, nože na krájení chleba, univerzálního dlouhého nože a nože na rajčata. Tyto nože doplňují praktické nůžky, ocílka, bambusový blok pro bezpečné uložení nožů a bambusové prkénko.

Kterýkoliv z těchto výrobků nabízí PENNY od 7. ledna po dobu následujících týdnů ve všech svých více než 390 prodejnách. Každý zákazník v rámci této věrnostní kampaně získá za 200 korun nákupu 1 bod. Za 10 bodů, v případě držitelů PENNY karty už za 5 bodů, je pak možné získat některý z předmětů se slevou až 66 %. Získané body za každý nákup pak lze uplatnit až do 3.března. Akce platí do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách Penny.

Nože VIVESS jsou vyrobeny ze špičkové německé oceli s vysokým obsahem uhlíku pro maximální tvrdost a dlouhotrvající ostrost. Ocel je obohacena o přísady, které zvyšují odolnost nožů proti rzi a dodávají jim i potřebnou pružnost. Ergonomicky tvarovaná rukojeť z neklouzavého materiálu pak zajistí pevný úchop v každé situaci.

Recepty, které díky těmto nožům připravíte snadno a rychle, najdete v aktuálním čísle S PENNY U STOLU.  Na Facebooku PENNY a dalších profilech na sociálních sítích pak můžete pravidelně shlédnout recepty Martina Škody s hashtagem #varimedoma .

#peknezostra


Obsah TZ ke stažení: