1. home
 2. Moje PENNY

Soutěž s digitální PENNY kartou

Soutěž s kartou Moje PENNY, která probíhala v období od 29. 6. 2023 do 12. 7. 2023, je oficiálně ukončena. Veškerá pravidla soutěže najdete zde.

Plná Peněženka

Nová super výhoda digitální PENNY karty! Nyní je možné propojit Vaši digitální PENNY kartu s portálem Plná Peněženka a automaticky získat o 20 % větší cashback odměnu než běžný uživatel ve více než 1000 partnerských e-shopech. 

Stačí kliknout na odkaz níže a při registraci zadat celé číslo Vaší digitální PENNY karty. Odměny ve všech e-shopech dostupných na portálu Plná Peněženka budou automaticky navýšeny. 


Klikněte zde, propojte svou digitální PENNY kartu s portálem Plná Peněženka a šetřete hezky česky.

Jak poznáte, že je vyšší cashback odměna na portálu Plná Peněženka aktivována?

V levém horním rohu internetové stránky portálu Plná Peněženka uvidíte logo PENNY a ve svém uživatelském profilu také ikonu MOJE PENNY s vysvětlivkou, že je vyšší cashback odměna aktivní. 

Co je digitální karta Moje PENNY ?

Nová digitální karta Moje PENNY je navázána na věrnostní program Moje PENNY, se kterým získáte  vlastní účet na stránkách penny.cz a v nové aplikaci PENNY Česká republika (zdarma pro Android i iOS). Na jednom místě tak najdete všechny výhody a benefity. Zaregistrujte se nyní, ať o žádný z nich nepřijdete.


POZOR! Pouze registrací do Moje PENNY získáte možnost dostávat slevy a kupony šité vám na míru! Se stávající plastovou kartou PENNY tuto možnost mít nebudete. Zároveň, pokud máte nyní v aplikaci PENNY starou verzi digitální PENNY karty, je potřeba tuto kartu spojit s vaším novým účtem Moje PENNY.

Výhody nové karty

 • slevy na vybrané produkty
 • slevy v partnerských kampaních
 • slevové kupony na vybrané produkty
 • akční leták v elektronické podobě
 • účast v soutěžích
 • časopis S PENNY u stolu za zvýhodněnou cenu

Zaregistrujte se do Moje PENNY a získejte novou digitální kartu.

Máte nyní plastovou PENNY kartu?

Nemáte ještě PENNY kartu?

Jak postupovat při aktivaci účtu Moje PENNY pomocí emailu z existující plastové nebo digitální karty?

KROK 1: Na přihlašovací stránce (tlačítko zde pod textem) Moje PENNY klikněte na Nová registrace a v dalším okně vyberte možnost: Ano, mám PENNY kartu. 


KROK 2: Vyplňte do připraveného pole číslo PENNY karty.


KROK 3: Nechte si poslat aktivační kód emailem nebo si ho vyzvedněte na PENNY prodejně.


KROK 4: Pokud jste si v minulosti společně s PENNY kartou registrovali i email, je možné, že jej máme spojený s vaší PENNY kartou a budete vyzváni k jeho ověření. Pokud na vás ještě mail nemáme, budete požádani, abyste jej v tomto kroku vyplnili. V obou případech vám v tomto kroku během chvíle zašleme ověřovací email.  


KROK 5: Běžte do své emailové schránky, v emailu od nás klikněte na červené tlačítko Potvrdit. Budete přesměrováni opět na webové stránky, zároveň vám přijde nový email. 


KROK 6: V emailu klikněte na červené tlačítko Připojit Moji PENNY kartu .


KROK 7: Pošleme vám ještě jeden email, v něm klikněte na červené tlačítko Aktivovat účet, budete přesměrováni naposledy na webové stránky. Zde se již můžete přihlásit k vašemu účtu Moje PENNY. 


KROK 8: Nyní zbývá stáhnout aplikaci PENNY Česká republika (zdarma pro iOS a Android) a díky tomu mít digitální kartu stále u sebe. Do aplikace se přihlásíte pomocí stejných přihlašovacích údajů jako do Moje PENNY. 


Jak používat slevové kupony v aplikaci PENNY?

Jak se zaregistrovat do Moje PENNY bez aktivačního kódu?

Jak postupovat při založení nové digitální karty Moje PENNY?

KROK 1: Na přihlašovací stránce (tlačítko zde pod textem) Moje PENNY klikněte na Nová registrace a v dalším okně vyberte možnost: Ne, ale rád(a) bych si ji založil(a)


KROK 2: Na další stránce, prosím, vyplňte vaše osobní údaje (email, datum narození, vámi zvolené heslo) k registraci nového účtu Moje PENNYZaškrtněte obě políčka souhlasů a pokračujte kliknutím na tlačítko Dále.  


KROK 3: Poslali jsme vám email. Běžte do své emailové schránky.


KROK 4:  V emailu od nás klikněte na červené tlačítko Aktivovat účet. Budete přesměrováni zpátky na webové stránky.


KROK 5: Ve formuláři na webových stránkách vyplňe své údaje (jméno, adresa, telefon) pro registraci nové digitální karty. Můžete si zde také zvolit způsoby zasílání reklamních sdělení (emailem, poštou, v SMS).


KROK 6:  Nyní zbývá stáhnout aplikaci PENNY Česká republika (zdarma pro iOS a Android) a díky tomu mít digitální kartu stále u sebe. 


KROK 7: Do aplikace se přihlásíte pomocí stejných přihlašovacích údajů jako do Moje PENNY. 

Jak funguje základní slevová PENNY karta?

Touto kartou myslíme na všechny, kteří nemohou či nechtějí využívat PENNY kartu v digitální podobě. 

Tato karta ale nenabízí všechny výhody elektronického účtu Moje PENNY, jako jsou slevy a slevové kupony vám na míru. 


Jak získat kartu:


 • O kartu požádejte na pokladně
 • Použít ji můžete okamžitě
 • Karta je bez registrace


Základní slevová karta přináší tyto výhody: 


 • Sleva na vybraný sortiment z akčních letáků
 • Výhody ve věrnostních kampaních
 • Sleva na časopis S PENNY u stolu


Pravidla věrnostního programu – ke stažení

Nejčastější dotazy

Vyobrazené výše a druhy slev jsou pouze ilustrativní. Zákazníkovi nevzniká na slevu právní nárok. Společnost Penny Market s.r.o. bude slevy a kupony zákazníkům poskytovat v rámci konkrétních marketingových akcích.

Pravidla ke kuponům na účtenkách naleznete zde