1. home
  2. Fandění se v PENNY vyplácí!

Kdo neskáče, není Čech, HOP, HOP, HOP!


My v PENNY chceme podpořit všechny fanoušky. Právě teď je ta důležitá chvíle, kdy se musíme všichni semknout, věřit a hlavně pořádně fandit.


Protože srdce nás všech bijí pro Čechy, všichni fanoušci, kteří přijdou od 9. 5. do 15. 5. nakoupit do PENNY v dresu české reprezentace dostanou od nás slevu 20 % navíc na všechny v letáku dresem označené produkty, které u fandění nesmí chybět.


Například:Na co se sleva vztahuje?

  


Připravili jsme pro vás potřebné věci pro domácí fandění v kruhu rodiny a přátel. Můžete si vybrat z několika druhů piva, brambůrků a samozřejmě jsme nezapomněli ani na poločasové utopence! A aby toho nebylo málo, můžete si u nás pořídit také vlajky na auta, tetovací vlajky na obličej, tleskačky v českých barvách a také vůně do auta s českou národní tématikou.
Vyzýváme všechny generace fanoušků, spojme se a pojďme společně fandit našim chlapcům, když se bude vyhrávat, ale také i když se zrovna nezadaří, protože právě v takových těžkých chvílích to naši hoši nejvíce potřebují!


Přijďte do PENNY v českém dresu a my vás podpoříme slevou ve výši 20 % navíc. PENNY je tu pro vás. PENNY je v tom s vámi!

* Akce platí od 9. 5. do 15. 5. 2024. Slevu mohou zákazníci získat na pokladně, pokud o slevu požádají a jsou oblečeni v dresu české reprezentace. Dodatečné uplatnění slevy po úhradě nákupu není možné. Pravidla akce najdete zde. Seznam produktů najdete zde.