1. home
  2. Na naší krásné, české louce žije spoustu milých živočichů. Jsou to naši kamarádi. A vy se s nimi můžete seznámit osobně, protože kamarádi z české louky právě dorazili do PENNY! Beruška, motýlek, včelička, šneček a další kamarádi na vás čekají v prodejnách PENNY. Stačí sbírat body za nákupy v PENNY. Za každých 300 Kč obdržíte 1 bod.

Posbírejte si kamarády z české louky za nákupy v PENNY

Na naší krásné, české louce žije spoustu milých živočichů. Jsou to naši kamarádi. A vy se s nimi můžete seznámit osobně, protože kamarádi z české louky právě dorazili do PENNY! Beruška, motýlek, včelička, šneček a další kamarádi na vás čekají v prodejnách PENNY. Stačí sbírat body za nákupy v PENNY. Za každých 300 Kč obdržíte 1 bod.

Jak získat kamarády z české louky?


  • Sbírejte body za nákupy v PENNY. 
  • Za každých 300 Kč nákupu získáte 1 bod.
  • Body nalepte do sběratelské kartičky, kterou dostanete v prodejnách PENNY nebo si ji můžete stáhnout zde.
  • Po nasbírání 10 bodů si vyberte kamaráda se slevou za 149 Kč.
  • Po nasbírání 20 bodu si vyberte kamaráda se slevou za 49,90 Kč.

Poznejte kamarády z české louky

Ahoj já jsem beruška, taky mi můžete říkat slunéčko sedmitečné. Říkají mi tak, protože nosím na svém červeném kabátku 7️ teček. Jsem velmi důležitá pro náš ekosystém. Jím škodlivé mšice, které pojídají zeleninu. Díky tomu mají potom lidé spoustu čerstvé zeleniny a ovoce. 
Zdravím všechny kamarády, já jsem housenka. Moje tělíčko má více svalů než člověk, proto se dokážu pohybovat velmi rychle. V dospělosti se ze mě stane krásný motýlek s křídly. Ale ještě předtím se musím schovat do kukly a v ní poklidně dorůst.
Ahojda, já jsem šneček. Patřím mezi nejpomalejší zvířátka na celém světe. Nejraději chodím ven v dešti. A když mě někdo vyleká, schovám se velmi rychle do své ulity. Ta mě chrání i před ostrým sluníčkem.
Ahoj, já jsem motýlek. Mám krásná křídla nejrůznějších zbarvení. Nemám jazýček a své chuťové pohárky mám na nohou. Díky tomu můžu ochutnávat všechny květinky a roznášet dál jejich pyl. 
Vidíš tu rychlost? To jsem já, letící vážka. Létat umím rychle a přesně. Pomáhá mi nejen mé tělíčko, ale také velmi velká očka a to, že vidím i za sebe. Jsem prostě nejlepším letcem z české louky. 
Ahoj, já jsem včelí královna, nebo mi také říkají jenom "matka". Je to proto, že v úlu sloužím jednoduše jako jedna velká mamka. Mám spousty dětí, které se starají jak o sebe navzájem, tak i o mě samotnou. Zní to jako spousta práce a taky je to pravda. Abych na to vše měla energii, celý život jím mateří kašičku. 
Krásný dobrý den, já jsem včelda a jsem opravdovým gentlemanem. Včeličkám a naší mamce, Včelí královně, pomáhám co to jen jde. Nejvíce v létě se sběrem pylu, ale i v zimě, aby jim nebyla zima. O holky se prostě vždy rád postarám.
Bzz Bzz, já jsem včelička. Jsem hodně společenská a to nejen s dalšími kámoškami, ale také s kytičkami, od kterých sbírám pyl. Z toho si potom v našem úlu děláme med a kašičku. A moc ráda tancuji! Hlavně s ostatními včeličkami. 

Akce probíhá na území České republiky v termínu od 11. 3. 2021 do 19. 5. 2021 nebo do vydání zásob v jednotlivých prodejnách Penny Market s.r.o. Upravená pravidla akce najdete zde.

Body za své nákupy můžete získat do 19. 5. 2021. Získané body lze uplatnit do 26. 5. 2021.