1. home
  2. Tiskové zprávy
  3. PENNY Dózy: Aby potraviny zůstaly chutné

Pro média

PENNY DÓZY: ABY POTRAVINY ZŮSTALY CHUTNÉ

Praha, 30. červen 2022PENNY připravilo na léto věrnostní akci, v níž si budou moci zákazníci pořídit se slevou až 62 % praktické skleněné dózy na potraviny. Ty patří k tomu základnímu, co najdeme a potřebujeme v každé kuchyni. Slouží k uchovávání čerstvých i již připravených potravin a pokrmů. A právě sada 7 skleněných dóz různých velikostí, které je možné bez obav použít k vaření či ohřívání v mikrovlnné nebo horkovzdušné troubě i k zamrazení pokrmů, bude nyní k dostání v PENNY až do 17. srpna


Díky dózám na potraviny máme v kuchyni i lednici nejen pořádek, ale také jimi prodlužujeme trvanlivost potravin. Používáme je rovněž na přepravu už hotových pokrmů a skleněné dózy v řadě případů využijeme i pro samotné vaření. Máme-li tyto skleněné dózy navíc vybavené praktickým plastovým krytem, pak můžeme připravený pokrm snadno zakrýt, uložit do lednice nebo vzít kamkoliv s sebou. „Používám je nejen pro uchování čerstvých potravin, jako jsou ovoce nebo zelenina, ale řadu pokrmů v nich i připravuji, ať už jsou to lehké letní saláty nebo třeba zapékaná jídla. Díky plastovému krytu v nich vydrží jídlo déle čerstvé a nekazí se, takže tím předcházím i plýtvání. Zkrátka si bez nich neumím svoji kuchyň představit,“ říká kuchař Martin Škoda, který je tváří PENNY v boji proti plýtvání.


Sada 7 skleněných kulatých nebo obdélníkových dóz od 620 ml do 2 200 ml pro teploty od -20 °C do 450 °C je nyní k dostání v PENNY. Dózy jsou vybaveny plastovým krytem a praktickým ventilem, díky němuž není potřeba další kryt pro ohřívání potravin v mikrovlnné troubě. Akce potrvá až do 17. srpna a zákazníci si mohou jednotlivé dózy pořídit se slevou až 62 %. V rámci tradiční věrnostní akce stačí nakoupit v PENNY a za každých 200 korun nákupu v PENNY obdrží zákazník 1 bod. Za 10 bodů nasbíraných ve sběratelské kartičce pak bude možné zakoupit vybranou dózu za zvýhodněnou cenu. Tato věrnostní akce potrvá od 30. června do 17. srpna, body bude možné uplatnit do 24. srpna. Akce platí do vyprodání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY po celé republice.


Inspiraci na pokrmy najdou zákazníci na prodejnách v aktuálním čísle S PENNY U STOLU nebo v receptech Martina Škody.


SEZNAM PRODUKTŮ

Skleněná dóza 620 ml obdélníková

Skleněná dóza 650 ml kulatá

Skleněná dóza 950ml kulatá

Skleněná dóza 1000 ml obdélníková

Skleněná dóza 1450 ml obdélníková

Skleněná dóza 1750 ml kulatá

Skleněná dóza 2200 ml obdélníková