1. home
  2. Mořská zvířátka

Mořská zvířátkaPonořte se s námi do kouzelného světa mořských dobrodružství, kde osm nejroztomilejších oceánských přátel čeká, aby se stali novými členy vaší rodiny! 

Od 16. května do 26. července probíhá naše úžasná věrnostní akce, která vám přinese moře radosti přímo do domova.


Jednoho slunečného rána se delfín Dolfi, žralok Žraloušek, tučňák Tuxík, hvězdice Hvězdi, želva Želvička, chobotnice Osmička, mořský koník Koni a tuleň Tulík rozhodli, že chtějí prozkoumat svět nad vlnami.


A vy máte nyní jedinečnou šanci přivést jednoho z nich domů! Jak na to? Je to jednoduché!Dokáží vaše děti správně všechna zvířátka pojmenovat? Zahrajte si s nimi hru na paměť, ať ukáží, které zvířátko je které jen podle jména. A nezapomeňte je odměnit za správné odpovědi. Protože jak všichni víme, nejlepší je škola hrou.
Nezapomeňte, že sběr bodů končí 26. června, ale pro výměnu bodů za plyšáky máte čas až do 3. července. Přidejte se k nám v této mořské výpravě a nechte svá srdce zahřát přítomností nového kamaráda, který rozjasní každý váš den.
Tak neváhejte a staňte se součástí našeho oceánského příběhu, kde vás každý nákup přibližuje k novému plyšovému kamarádovi. Vaše mořské dobrodružství začíná v PENNY!Sleva je poskytována za body za nákupy v prodejnách Penny Market. Body za své nákupy můžete získat od 16. 5. do 26. 6. 2024. Získané body lze uplatnit od 16. 5. do 3. 7. 2024. Akce platí do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách Penny Market. Fotografie je pouze ilustrativní. Kompletní pravidla najdete zde.