1. home
  2. Sleva 10 procent na české potraviny

V PENNY nyní přicházíme s výjimečnou nabídkou, která vám představí spoustu zajímavých produktů pocházejících z naší krásné země. Protože podpora domácích produktů je pro nás opravdu důležitá. Sleva 10 % navíc platí pro všechny balené potraviny s označením Česká potravina a to od 21. 3. do 27. 3. K získání slevy stačí tentokrát pouze kupon.


Například:

Jak slevu uplatnit?

Jednoduše! Při nákupu balených potravin s logem ČESKÁ POTRAVINA na obalu využijte váš kupon a získejte slevu. A pozor, sleva se vztahuje i na již zlevněné produkty. To znamená, že s kuponem dostanete dodatečnou slevu navíc!Na co se sleva vztahuje?

Sleva se vztahuje pouze na balené potraviny s logem Česká potravina.    

Nezahrnuje potraviny bez obalu nebo s jinými označeními, jako jsou Český výrobek, Česká Chuťovka či Česká cechovní norma. 
Co je Česká potravina?

Logem s českou vlajkou a nápisem „Česká potravina“ nebo jen slovy „Česká potravina“ si mohou potravináři dobrovolně označit své výrobky, pokud splní dvě základní podmínky, jde o místo výroby v České republice a stanovený podíl českých surovin. Je to tedy značka odkazující na místo původu potraviny. Toto označení garantuje:

a) 100 % všech složek celkové hmotnosti nezpracované potraviny, vinařských produktů nebo mléka pochází z České republiky, a prvovýroba, NAROZENÍ, CHOV, porážka zvířat a všechny fáze výroby proběhly na území České republiky. 

b) Součet hmotnosti složek pocházejících z České republiky tvoří nejméně 75 % celkové hmotnosti všech složek stanoveného v okamžiku jejich použití při výrobě potravin jiné než uvedené v písmeni a) a výroba proběhla na území České republiky; přidaná voda se nezapočítává do celkové hmotnosti složek, NEBO

c) Jde o potravinu stanovenou prováděcím právním předpisem, jejíž výroba proběhla na území české republiky.

Proč nakupovat české potraviny? Podporujete tím lokální výrobce a přinášíte si domů to nejlepší, co naše země nabízí – od kvality po chuť.

Navštivte nás a objevte chuť Česka s kuponem od PENNY! Přineste domů pravou kvalitu a ušetřete. V PENNY vám to umožníme jednoduše – protože české je prostě nejlepší!


P.S. Nezapomeňte si prohlédnout přílohu s kompletním seznamem produktů, na které se sleva vztahuje. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.


* Akce platí s kuponem od 21. 3. do 27. 3. 2024. Sleva nebude poskytnuta na zboží, pokud to právní předpisy neumožňují. Pravidla akce najdete zde.