1. home
  2. Společenská odpovědnost firem
  3. HÝBEME SE HEZKY ČESKY
V PENNY prostřednictvím projektu Hýbeme se hezky česky dlouhodobě podporujeme sport všech věkových kategorií v každém regionu České republiky. Motivace veřejnosti k pohybu je pro nás důležitá, a proto jsme hrdým partnerem České obce sokolské, s níž sdílíme spoustu společných hodnot.

Hýbeme se hezky česky

Od roku 2021 se nám v rámci dvou úspěšných ročníků projektu Hýbeme se hezky česky podařilo nejen po finanční, ale i materiální stránce podpořit na několik stovek sportovních klubů a týmů po celé zemi. Mezi ně jsme rozdělili finance a poukázky na potraviny v hodnotě více než 13 milionů korun. V projektu nás navíc podpořilo mnoho známých osobností českého sportu.

PENNY podporuje sport i nadále

I pro letošní rok jsme připraveni věnovat se pohybu a sportu v různých formách. Budeme inspirací pro děti i jejich rodiče. Naším cílem je vzbudit větší zájem nejen o sport samotný, ale také motivovat veřejnost k pohybu venku ve volném čase. Společně se Sokolem připravujeme několik zajímavých sportovně-kulturních akcí, o kterých se již brzy dozvíte na těchto stránkách.

Všesokolský slet

Společně s námi můžete navíc sledovat a podporovat Sokol v jeho cestě za největší sportovní událostí roku 2024, kterou je Všesokolský slet. Jedná se o největší oslavu sportu pro všechny.
Své dotazy nám můžete posílat na e-mailovou adresu info@penny-sport.cz.