1. home
  2. Ledové království 2

Ledové království 2

Užijte si kouzelné chvíle s plyšovými hrdiny z Ledového království 2

Disney Ledové království 2 je nyní ve vašich kinech a vy si s body za nákupy v PENNY můžete pořídit některého z plyšových hrdinů. Plyšáci Elsa, Anna, Olaf a další už na vás čekají v PENNY. Posbírejte je všechny a vydejte se na magické dobrodružství!

Sbírejte body za nákupy v PENNY – za každých 200 Kč nákupu získáte 1 bod. Poté je nalepte do vyznačených polí na sběratelskou kartičku, kterou dostanete ve své prodejně PENNY.


Po nasbírání daného počtu bodů si ze stojanu v prodejně vezměte svého oblíbeného plyšáka a předložte ho společně s vyplněnou kartičkou u pokladny. Můžete ho pořídit buď za 15 bodů a 149,90 Kč, nebo za 32 bodů a 49,90 Kč. Plyšovou postavičku je možné zakoupit také za plnou cenu 299 Kč. Sběratelskou kartičku lze stáhnout i zde kliknutím na tlačítko níže. 


Body můžete jednoduše získat také za nákup bonusových produktů, které najdete zde v aktuálním letáku.

Elsa je královna s kouzelnými schopnostmi, kterou její království přijalo takovou, jaká je, a ona dělá vše pro to, aby se všichni měli dobře. Hluboko uvnitř však stále přemýšlí, proč právě ona má nadpřirozenou moc. Na své cestě za poznáním života, k němuž byla předurčena, riskuje ztrátu úplně všeho – i sebe samotné... 
Anna je věčně optimistická pohádková postava. Nejšťastnější je, když má u sebe svou rodinu a království Arendelle je v bezpečí. Při cestě s Elsou, Kristoffem, Olafem a Svenem do kouzelných lesů za královstvím Arendelle začíná mít obavy, zda budou všichni šťastni jako dřív.
Olaf dělá Else společnost už přes tři roky. Teď je ještě více zmrzlý, a tak si díky tomu a magii Elsy může pořádně užívat léta. Kdykoliv má čas, vnímá krásy světa kolem sebe a k životu přistupuje zvesela. Ostatním tak dává naději i v těch nejtemnějších dobách.
Sven je Kristoffův nejlepší přítel. Přestože je Kristoff až po uši zamilovaný do Anny, stále ví, že se na svého nejlepšího kamaráda Svena může spolehnout a kdykoliv se mu svěřit.
Pratroll je nejstarší a nejmoudřejší troll, který díky svým kouzlům a polární záři vidí do budoucnosti a pomáhá Anně s Elsou na jejich cestě do neznáma.
Salamandr Bruni je ohnivý salamandr, který zkříží cestu Else, Anně, Kristoffovi, Olafovi a Svenovi ve chvíli, kdy se ocitnou uvězněni v tajemném kouzelném lese.