1. home
  2. Snídaňové nádobí SpongeBob

Snídaňové nádobí SpongeBob

Zpříjemněte svým dětem každé ráno veselým nádobím se SpongeBobem, Patrickem, panem Krabsem i celou rozpustilou partou ze Zátiší Bikin. Sbírejte body za nákupy a my Vás za ně odměníme talířky, hrnky, prostíráním a miskami s postavami z oblíbeného seriálu za skvělé ceny. Hravá sada snídaňového nádobí je navíc doplněna plyšovými postavičkami SpongeBoba a Patricka. Ti už na Vás čekají ve všech našich pobočkách, tak honem do PENNY!

Snídaňové nádobí a plyšáky si můžete vyzvednout v kterékoliv prodejně PENNY od 15. 8. do 23. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Sbírejte body za nákupy v PENNY – za každých 200 Kč nákupu získáte 1 bod. Body nalepte na sběratelskou kartičku, kterou dostanete ve svém PENNY, a společně s vybraným kusem nádobí předložte na pokladně. Slevu na snídaňové nádobí máte už při nasbírání 5 bodů. S 20 body pořídíte jednotlivé kousky již od 19,90 Kč! Radost dětem můžete udělat také s populárními plyšáky za jednotnou cenu 149 Kč. Sběratelskou kartičku lze stáhnout i zde pomocí kliknutí na tlačítko níže. 

Stáhnout omalovánky zde.

Pravidla věrnostní akce najdete zde.


© 2019 Viacom International Inc. All rights reserved. Nickelodeon, SpongeBob SquarePants and all related titles, logos and characters are trademarks of Viacom International Inc. Created by Stephen Hillenburg.


Body za své nákupy můžete získat od 15. 8. do 9. 10. 2019. Získané body lze uplatnit od 15. 8. do 23. 10. 2019. Akce platí do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách Penny Market s.r.o. Částka pro získání bodů platí po odečtení veškerých slev, částek za vratné obaly a loterijní služby. Fotografie je pouze ilustrativní.