1. home
  2. Textilní tašky od známých osobností

Sbírejte body na textilní tašky od známých osobností

100 % designu, 0 % plastů – to je speciální edice textilních tašek PENNY, jejichž používáním můžeme společně udělat malý krok k omezení spotřeby jednorázových plastů. Pořiďte si za nákupy tašky z naší limitované edice, které pro vás navrhly známé české osobnosti. Za každých 200 Kč ze svého nákupu získáte jeden bod na svou sběratelskou kartičku. Po nasbírání pěti bodů si pak jednoduše vyberete svou limitovanou tašku a získáte ji za symbolickou cenu 29,90 Kč. Speciální edice textilních tašek od známých osobností bude k dispozici ve všech prodejnách PENNY od 7. 1. do 6. 2. 2019.


V PENNY víme, jak důležité je životní prostředí. Rozhodli jsme se proto, že letos již nenaskladníme žádné nové jednorázové plastové tašky. Místo nich vám přinášíme tašky pro opakované použití z alternativních materiálů. A abychom vám přechod na nové tašky co nejvíce zpříjemnili, připravili jsme pro vás speciální limitovanou edici, kterou navrhly známé osobnosti.

Představení limitované edice tašek

Kartička na body ke stažení zde.


Kompletní pravidla akce najdete zde.


Akce s textilními taškami od známých osobností se koná v prodejnách PENNY od 7. 1. 2019 do 6. 2. 2019 nebo do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách Penny Market s.r.o. Částka pro získání bodů platí po odečtení veškerých slev, částek za vratné obaly a loterijní služby. Obrázky tašek jsou pouze ilustrativní. Vyjádření 0 % plastů se vztahuje pouze na tašku, netýká se uchycení průvodní visačky.