1. home
  2. Stylové příbory VIVO na váš stůl

Stylové stolování s příbory VIVO od Villeroy & Boch Group

VIVO je tradiční evropská značka, která je součástí významné společnosti Villeroy & Boch Group. Historie společnosti sahá až do 18. století, kdy se zaměřila na výrobu porcelánových produktů.  Jejím cílem je zvyšovat životní úroveň lidí, inspirovat je a navrhovat originální interiéry a předměty. Dnes se může pochlubit nabídkou produktů pro moderní domácnost a širokým spektrem stylových potřeb do kuchyně.

Představujeme vám dokonalé příbory VIVO

Elegantní a nadčasové příbory VIVO od Villeroy & Boch Group představují spojení tradiční kvality s funkčním designem. Hodí se pro každodenní použití a díky své kvalitě jsou také skvělou volbou pro jakoukoli speciální příležitost. Navíc je bez obav můžete umývat v myčce, protože jsou vyrobené z nerezové oceli.

Vyberte si svou sadu příborů

Za každých 200 Kč z vašeho nákupu získáte 1 bod, který jednoduše nalepíte do sběratelské kartičky.  Už za pouhých 8 bodů si můžete vybrat jakoukoliv sadu příborů se slevou a při nasbírání 20 bodů dokonce získáte základní sadu za mimořádnou cenu 29,90 Kč. Přehled všech příborů, cen a bodů najdete níže:
Základní sada obsahuje elegantní vidličku, nůž a lžíci, které skvěle padnou do ruky díky svému dokonalému zpracování.
Dětský příbor s motivem medvídka si oblíbí každé dítě, a proto bude stolování zábavné i pro ty nejmenší.
Sada kávových lžiček, které se budou skvěle vyjímat u každé kávy.
Elegantní sada dezertních vidliček, s nimiž si své sladké potěšení dokonale vychutnáte stejně jako ho stylově naservírujete každé návštěvě.
Servírovací sada, kterou tvoří dvě velké servírovací lžíce, jedna z nich navíc s praktickým průřezem. Tento set z vás doma udělá skutečného profesionála.

Body za své nákupy získáte od 18. 10. do 24. 12. 2018 a uplatnit je můžete od 18. 10. do 31. 12. 2018.

Akce s příbory VIVO od Villeroy & Boch Group platí do vyprodání a vyčerpání zásob ve všech prodejnách Penny Market s.r.o.

Částka pro získání bodů platí po odečtení všech slev, částek za vratné obaly a loterijní služby. Fotografie je pouze ilustrativní a zobrazuje návrh k servírování.

 

Sběratelská kartička ke stažení zde.


Pravidla soutěže ke stažení zde.


Testy kvality a bezpečnosti naleznete zde.