1. home
  2. Vivess nože a dózy

Kvalitní nože a praktické dózy pro vaši kuchyniV nové věrnostní akci vám přinášíme další praktické pomocníky do každé kuchyně, kvalitní nože a dózy od značky Vivess. Stačí sbírat body za nákup a mohou být vaše za skvělou cenu. Akce běží od 27. 6. do 21. 8. 2024.

Nože jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, což zajišťuje jejich vysokou odolnost a dlouhou životnost. Ergonomická rukojeť umožňuje pohodlné použití, a díky preciznímu ostří je krájení snadné a přesné.


Kromě nožů nabízíme také všestranné a praktické dózy, které jsou ideální pro uchovávání potravin. Tyto dózy jsou vhodné pro použití v mikrovlnné troubě, myčce nádobí i mrazáku, jedná se tedy o skvělé a praktické pomocníky pro každodenní použití.
Přijďte si vybrat z naší široké nabídky a vybavte svou kuchyni kvalitními produkty, které vám budou dlouho sloužit.Sleva je poskytována za body za nákupy v prodejnách Penny Market. Body za své nákupy můžete získat do 14. 8. 2024. Získané body lze uplatnit do 21. 8. 2024. Akce platí do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách Penny Market. Fotografie je pouze ilustrativní. Kompletní pravidla najdete zde


Děkujeme našim dodavatelům za účast na kampani